GELECEK SEÇİMLER DEĞİL GELECEK NESİLLER

Kıyıcık Mahallesi Muhtar adayı Hüseyin Avni Türk düzenlediği kahvaltı programında mahallenin gençleriyle buluştu.

 
Trabzon’un Of İlçesinin Kıyıcık Mahallesi’nde 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Muhtar Adayı olan Hüseyin Avni Türk, seçime sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerin en önemli sorunlarından birinin gençlerin birbirini tanımaması olarak gördüklerini belirten Türk, düzenlediği kahvaltıda mahallenin gençleriyle buluştu. “Gelecek Seçimler İçin Değil, Gelecek Nesiller İçin” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Türk; “Gençlerimize yapacağımız yatırım, geleceğimize yapacağımız yatırımdır. Mahallemizin çocuk parklarına ihtiyacı var. Öğrencilerimiz servis beklerken soğuk ve yağmurdan korunmaları için yolcu bekleme duraklarına ihtiyaç var. Üniversite mezunu gençlerimizin ve diğer gençlerimizin işe ihtiyacı var. Üniversite öğrencilerimizin burs ve maddi yardımlara ihtiyacı var. Gençlerimizin bütün ihtiyaçlarını öncelikli olarak çözüme kavuşturmak için yoğun çaba harcayacağız” dedi.
 
Kıyıcık sahilinin yaz mevsiminde çok sayıda yerli ve yabancı misafir ağırladığını belirten Türk; “Misafirlerimizi daha iyi ağırlayabilmek için sahilimizde çalışmalar yapacağız. Öncelikle yürüyüş alanları oluşturacağız. Hem yüzüp hem de spor yapabilmeleri için sahil alanında spor aletleri yerleştireceğiz. Işıklandırma çalışmaları yapacağız. Basketbol ve voleybol sahaları oluşturacağız. Baltacı deresinin ıslahını yaptırarak hem doğal afetlerde vatandaşlarımızın zarar görmemesini sağlayacağız, hem de vatandaşlarımıza piknik alanları oluşturacağız” diye konuştu.
DÖRT BÖLGE TEK YÜREK
Türk, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kıyıcık Mahallemiz ilçemize en yakın doğal güzellikleriyle ve sahiliyle öne çıkan güzide mahallerimizden bir tanesidir. Devlet kurum ve kuruluşlarımızla diyaloğumuzu pekiştirerek, başta elektrik, yol ve su sorunlarımızı gidereceğiz. Daha kaliteli ve refah içerisinde yaşayabilmek için birçok komşumuzun faydalandığı doğalgaz hizmetlerinden bütün komşularımızın kullanabilmeleri için gerekli adımları hep birlikte atacağız”
 
Kahvaltının ardından gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Türk, kahvaltı programına katılmaları nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220