İbrahim Sağıroğlu: “Yomra’mızın değerine değer katacak”

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Başkan Adayı Sağıroğlu, bugünde İlçe Başkanı Avni Adanur, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları ile birlikte Tandırlı, Çamlıyurt, Kılıçlı ve Maden mahallerini ziyaret ederek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için destek istedi.

İbrahim Sağıroğlu: “Yomra’mızın değerine değer katacak”

Gittiği ziyaretlerde vatandaşlara yeni dönemde hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgiler veren Sağıroğlu, ‘Beyannamemizde her nesile hitap edecek projemiz var. Hedeflediğimiz projelerimiz Yomramızın değerine değer katacak’ dedi.

Sizlerden alacağımız güçlü destek ile birlikte mega projelerimizi hayata geçireceğiz diyen Sağıroğlu, “Buralara ben sizlere kendimi tanıtmaya gelmedim. Beni gayet iyi tanıyorsunuz. Mahallelerimize hangi hizmetleride yaptığımızı da iyi biliyorsunuz. Beni sahilde oturan vatandaşlarım hep eleştirdi. Ne işiniz var yükseklerde önce buraları asfaltlayın, betonlayın. Biz bu eleştirilere hiç kulak asmadık ve geçtiğimiz dönem hizmet önceliğimiz buralar ve mega projelerimizin alt yapısı oldu. Buradaki mahallelerimizde eksiklerimizi gidererek, sorumluluğumuzda olan ana arterlerin tamamını asfalt ve betonladık. Ara arterde ise yüzde 90 seviyesindeyiz. Eksik kalan yerleride bu yıl içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Geçtiğimiz dönem iktidar gücü ile birlikte alt yapısını hazırladığımız projelerimizi bu dönem hayata geçirmek istiyoruz. Bu dönem özellikle sizlerin karşısına sosyal donatı ihtiyacını giderecek projelerimizle çıktık. Beyannamemizde özellikle ilçe merkezimizde ve Kaşüstü Mahallemizde ki sosyal donatı alanı ihtiyacını karşılayacak projelerimiz var. Sahil dolgu, şehir meydanı, 15 Temmuz millet kıraathanesi, sihirli sokak gibi bir çok projemizi Yomramıza kazandırmak istiyoruz. Bu projelerimizi hayata geçirmek içinde sizlerin güçlü desteğine ihtiyacımız var. Tevazu, samimiyet ve gayret ile durmak yok yola devam” diye konuştu.

İbrahim Sağıroğlu: “Yomra’mızın değerine değer katacak”

İbrahim Sağıroğlu: “Yomra’mızın değerine değer katacak”

İbrahim Sağıroğlu: “Yomra’mızın değerine değer katacak”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber