OneTrabzon'da paylaşılan fotoğraf sayısı 10 bine ulaştı
TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın, kentin tanıtımına katkıda bulunmak için Instagram’da oluşturduğu OneTrabzon hesabı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Takipçi sayısı 11 bin 500’e ulaşan, paylaşılan fotoğraf sayısı 10 bine yaklaşan OneTrabzon’da fotoğraf paylaşanlar arasında yapılan değerlendirmede ödüle layık görülenlere de hediyeleri verilmeye devam ediliyor.
6. DÖNEM ÖDÜLLERİ VERİLDİ
TTSO tarafından Trabzon’un sosyal medya yoluyla daha geniş kitlelere tanıtılması amacıyla İnstagram’da OneTrabzon etiketiyle fotoğraf paylaşanların ödüllendirilmesine devam edildi. En fazla fotoğraf paylaşan ve beğeni alanlar arasından yapılan değerlendirmede, 6’ncı dönem ödüllerini kazanan Fazıl Saraç, Necdet Bozali ve Türkay Albayrak ödülleri, TTSO Aralık ayı meclis toplantısında Meclis Başkanı M. Şadan Eren ve Başkan M. Suat Hacısalihoğlu tarafından verildi.
YARIŞMA SÜRÜYOR
 
TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu, en fazla fotoğraf gönderen ve beğeni alan fotoğrafların üçer aylık dönemler halinde değerlendirilmesine devam edileceğini belirterek, “Trabzon’un dünyada daha fazla tanınır hale getirilmesi için açtığımız OneTrabzon hesabından herkesi fotoğraf paylaşmaya davet ediyoruz. Yapılacak değerlendirmeler sonucu ödüllerimizi vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Eren ve Hacısalihoğlu, ödül olarak verilen Vestel Venüs akıllı telefonlara sponsor olan Zorlu Grubu’na ve Osman Terzi’ye de desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner131

banner1

banner133

banner199