TTSO ile Vakıf Katılım Bankası arasında protokol imzalandı

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve Vakıf Katılım Bankası Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner arasında imzalanan protokole göre, oda üyeleri Vakıf Katılım’ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları finansmana daha rahat ulaşabilecek.

Başkan Hacısalihoğlu, pandemi döneminde finansmana ulaşmanın ayakta kalmak isteyen firmalar için hayati önem taşıdığını belirterek, “Bu doğrultuda üyelerimize avantajlı ürünler sunma konunda Vakıf Katılım ile bir protokol imzaladık” dedi.

Vakıf Katılım Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner ise salgın döneminde zor günler geçiren KOBİ’lere destek olmaya devam edeceklerini belirterek, “Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirerek katılım finans dünyasına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım olarak pandemi döneminde zor günler geçiren KOBİ’lere destek olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda imzaladığımız protokol ile  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası  üyeleri ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilecek. Ayrıca teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kâr ve komisyon oranlarından faydalanabilecekler” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber