TÜMKİAD ADANA İL BAŞKANI AYICI'DAN, TÜMKİAD TRABZON İL BAŞKANI KIRIMLIOĞLU'NA ZİYARET

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Adana İl Başkanı Mehmet Ayıcı İl Başkanlıkları ziyareti kapsamında yaptığı gezisinde ilk durağı Trabzon'u seçti.

TÜMKİAD Trabzon İl Başkanı Ahmet Salih Kırımlıoğlu'nu makamında ziyaret eden Başkan Ayıcı yaptığı açıklamada; ''2017 yılında kurulmuş bir STK olarak yeni olmamıza rağmen önemli bir çok projeye imza attık, Şu anda 7 ilde temsilciklerimiz var, birbirimizle istişareler ederek sadece bulunduğumuz ilin değil Türkiye'nin ekonomosine katkı sağlamayı hedefliyoruz.'' dedi.

HEDEFİMİZ 30 İL!

2019 yılına kadar Türkiye'de ki temsilciklerini 7'den 30'a çıkartmayı hedeflediklerini söyleyen Tümkiad Trabzon İl Başkanı Ahmet Salih Kırımlıoğlu; ''Bizler TÜMKİAD olarak İstanbul Genel Merkezli önemli bir STK'yız. Şu anda 7 ilde İl Başkanlıklarımız var ve hepimiz omuz omuza vererek TÜMKİAD olarak Türkiye'yi bir adım daha öne taşımaya ve hizmet vermeyi hedefliyoruz.'' dedi.

Yaptığı ziyaretten çok memnun kaldığını dile getiren Başkan Kırımlıoğlu; ''Adana İl Başkanım Sayın Ayıcı'ya bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum, çalışmalarını yakınen takip ediyorum ve Tümkiad Trabzon olarak elimizden gelen bütün desteği veriyoruz.'' dedi.

TÜMKİAD ADANA'DAN TÜMKİAD TRABZON'A TEŞEKKÜR!

Tümkiad Adana İl Başkanlığına verdiği desteklerden ötürü Başkan Ayıcı, Tümkiad Trabzon İl Başkanı Ahmet Salih Kırımlıoğlu'na teşekkür plaketi verdi.

Tümkiad Adana olarak Trabzon'la ortak proje yürüttüklerini ifade eden Başkan Ayıcı; ''Çok yakın zamanda ortak yürüttüğümüz projeyi basın mensubu arkadaşlarımız vasıtasıyla Türkiye'ye açıklayacağız, Tümkiad'a verdiği önemli destekler ve bizlerin yanında olduğu için Sayın Başkan Kırımlıoğlu'na bu plaketi taktim ediyorum.'' dedi.

Teşekkürlerini kabul eden Kırımlıoğlu, Ayıcı ile birlikte makamdan ayrılarak Tümkiad Trabzon İl Başkanlığı'na üye olan iş adamlarını ziyaret etmek üzere hareket ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber