banner238

Yomra’dan Çaykara’ya gelin gitti

İlçemiz Taşlıgedik Mahallesinden Fatma- Bilal Yiğit Çiftinin yakışıklı oğlu İş İnsanı (Uzungöl Şömine Caffe sahibi) Bünyamin Yiğit ile Trabzon Yomra Doğumlu Şerife-İsmet (Harun) Uçkun çiftinin güzel kızları Özen Uçkun ile bir süreden beri nişanlı kalan ve  evlenmeye karar verdikleri nikahları gerçekleşti.
Yomra Kültür Merkezinde gerçekleşen nikah merasimlerine  Yomra Belediye Memuru Tarafından kıyılan nikah da, Gelin Özen Uçkun’un şahitliğini Çiğdem Taşçı, Ak Parti İl Başkan yardımcısı Kadem Çakıroğlu, Damat Bünyamin Yiğit’in nikah şahitleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Genel Sekreter yardımcısı Mehmet Yanık, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok. ile davetlilerin huzurunda ‘’EVET’’ diyerek hayatlarını birleştirdiler.
Bünyamin ve Özen’in nikahında  Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, Ak Parti İl Başkan yardımcısı Kadem Çakıroğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Genel Sekreter yardımcısı Mehmet Yanık, Çaykara Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi İlçe Başkanı Mehmet Savaş Dündar Çaykara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı AliŞükrü Aydın, İş İnsanları İsmail Yazıcı Bilal Aydın, Taşkıran Mahalle Muhtarı Hüseyin Alamanoğlu, Çaykara’nın Mahallelerinden gelen çok sayıda davetliler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber