ARTIK ÇEMBER DARALDI

Koronavirüs belası hızla yayılmaya devam ediyor. Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in testi de pozitif çıktı.

Azerbaycan seyahati öncesi yaptırdığı testin pozitif çıkması ile ilgili KGK Genel Başkanı ve DİM medya sahibi Mehmet Ali Dim şu açıklamayı yaptı:

“Yurtdışı seyahatim için dün yaptırdığım Kovid-19 PCR testim ne yazık ki pozitif çıktı. Ama çok şükür iyiyim. Evde izole oldum. İlaç tedavisine de başladım. Hep çember daraldı demiştik. Ve tam da çemberin içindeyiz. Kendimizi sakınalım, kuralara uyalım. Allah hepimizi korusun”

BASIN EMEKÇİLERİNE AŞI ÖNCELİĞİ..

Dünyayı adeta esir altına alan virüse karşı her kesimin daha çok çaba göstermesi gerektiğini dile getiren Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Denetleme Kurulu Başkanı ve Trabzon İl Temsilcisi Ahmet Külekçi’de yaptığı açıklamada; “Ülkemizde 20’ye yakın, dünyada ise 415 gazeteci kovid hastalığından hayatını kaybetti. Gazeteciler de büyük risk altında. Aşı noktasında basın emekçilerine öncelik tanınmalı. Bu vesile ile Genel Başkanımız Sayın Mehmet Ali Dim ile birlikte bu hastalığa yakalanan ve şifa bekleyen herkesin Allah yardımcısı olsun. Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diliyorum” şeklinde görüş belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber