CORONAYI NEVAL’LE  KİTAP OKUYARAK YENMEK 4. BÖLÜM

MANŞET 61 TV'de Neval KÜTÜK’ün  hazırlayıp sunduğu  “Coronayı Neval'le Kitap Okuyarak Yenmek” programının 4. bölümü de  yayınlandı. 

Programın her bölümünde kitapları  70’in üzerinde dile çevrilen 67 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’ın kitaplarından bölümler okunmaya devam edilecek.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü stres,kaygı ve endişe yaratmakta. Herkes evlerinde zaman geçirir oldu. Bu süreçte de yapılacak en güzel aktivite, kitap okumak. MANŞET 61 TV de bundan yola çıkarak bir hamle yarattı ve  “Coronayı Neval'le Kitap Okuyarak Yenmek” adlı programın oluşmasına karar verdi.

Neval KÜTÜK' ün sunuculuğunu üstlendiği bu programın 4.bölümünde de 67 eserin   dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’IN “KADIN PSİKOLOJİSİ” kitabından bir bölüm okundu.

Yazar, kitapta korkuya ilişkin şunları söylemekte:

“Korku içsel bir mesajdır, onu aşmak için onunla yüzleşmek gerekir. Bu nedenle şunu anla ki korkularını yok edemezsin; onlarla savaşmaktan ve onları bastırmaktan vazgeç. Fakat daha iyisini yapabilirsin. Korkularını anla ve onların farkına var. Aslında korku senin varlığından yükselen bir mesajdır. Bu mesajın ne olduğunu kavramaya çalış.”

Programı hazırlayıp sunan Neval KÜTÜK ise programla ilgili şunları dile getirdi. “Zor zamanlardan geçiyoruz. Corona virüsün yarattığı stres,kaygı ve endişe halindeyiz. Bu süreçte herkes de  evinde. Bu süreçte kitap okumak yapılabilecek en güzel uğraş. Bu programla kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Her bölümde sizlere 67 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’ın kitaplarından bölümler okuyacağım. Ayrıca  ne okuduğunuz çok büyük önem taşıyor.  Bu kitaplar moral, motivasyonunuzu yükseltecek. Böylece kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.”

Alttaki videodan programın görselini izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/ZmtCKhCCObY

https://youtu.be/DiIAlkFXaKI

MANŞET 61 TV

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220