CORONAYI NEVAL’LE  KİTAP OKUYARAK YENMEK 8. BÖLÜM

MANŞET 61 TV'de Neval KÜTÜK’ün  hazırlayıp sunduğu  “Coronayı Neval'le Kitap Okuyarak Yenmek” programının 8. bölümü de  yayınlandı. 

Programın her bölümünde kitapları  70’in üzerinde dile çevrilen 68 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’ın kitaplarından bölümler okunmaya devam edilecek.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü stres,kaygı ve endişe yaratmakta. Herkes evlerinde zaman geçirir oldu. Bu süreçte de yapılacak en güzel aktivite, kitap okumak. MANŞET 61 TV de bundan yola çıkarak bir hamle yarattı ve  “Coronayı Neval'le Kitap Okuyarak Yenmek” adlı programın oluşmasına karar verdi.

Neval KÜTÜK' ün sunuculuğunu üstlendiği bu programın 8.bölümünde de 68 eserin   dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’IN “TEKAMÜL NEDİR VE NASIL TEKAMÜL EDİLİR?” kitabından bir bölüm okundu.

Yazar, kitapta tekamül konusuna  ilişkin şunları söylemekte:

“Birey tekamül edebilir de etmeyebilir de. Her insanda tekamül etme potansiyeli vardır. Fakat herkes tekamül edip etmeme konusunda karar vermekte ve seçim yapmaktadır. Bir insan tekamül etmek zorunda değildir. İster tekamül eder, isterse çöker. Tekamül her bir insanın bireysel seçimine bağlıdır.”

Programı hazırlayıp sunan Neval KÜTÜK ise programla ilgili şunları dile getirdi. “Zor zamanlardan geçiyoruz. Corona virüsün yarattığı stres,kaygı ve endişe halindeyiz. Bu süreçte herkes de  evinde. Bu süreçte kitap okumak yapılabilecek en güzel uğraş. Bu programda okunan kitaplar sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Moral ve motivasyonunuz artacak. Size ilaç gibi gelecek muhteşem eserler sayesinde eneerjiniz de yükselecek ve mutlu olacaksınız. “

Ayrıca sözlerine şunları da ekledi; “Her bölümde sizlere 68 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’ın kitaplarından bölümler okuyorum. Bu süreçte  ne okuduğunuz da çok büyük önem taşıyor.  Bu kitaplar, farkındalığınızı yükseltecek.  Böylece stres, gerilim, gerginlik, korku, kaygıdan kurtulacaksınız.”

Aşağıdaki videodan programın görselini izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/meloda0yunU

https://youtu.be/wZbHYkv0Lzk

MANŞET 61 TV

HABERİMHAMSİ TV

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220