AK PARTİ ÇARŞIBAŞI KOCAMAN'LA DEVAM EDECEK

2002 yılından beri çeşitli kademelerinde görev yaptığım büyük ve kutlu dava Ak partimizde 3 Yılı aşkın bir süredir Çarşıbaşı ilçe başkanlığı görevini yürütmekte idim.Ak parti genel Merkezimizde yapılan istişareler neticesinde Bugün yeniden İlçe Başkanı olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım.Şahsımı İlçe Başkanlığına yeniden layık gören

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’a

Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sn.Erkan KANDEMİR’e

Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Sn.Muhammet AVCI’ya

Genel Merkez Bölge Kordinatörü Sn.Polat TÜRKMEN’e

İl Başkanımız Sn.Haydar REVİ’ye

Milletvekillerimize ve şahsımla ilgili olumlu veya olumsuz görüş bildiren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

Dün olduğu gibi bugün de yeni sürecimizi kardeşliğimizi güçlendirmek, ailemizi genişletmek ve bu davaya gönül veren herkesle kucaklaşmak için bir fırsat olarak görüyoruz.

Kavga, düşmanlık, hırs, fitne fesat bizim partimize yaklaşamaz. Bizim teşkilatımız kardeşlik dilini konuşur. Bu davayı omuzlayan Liderimiz Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’a layık bir teşkilat Mensubu olmak için makamları, mevkileri emanet görür, ben değil, biz diyerek partisinin bayrağını taşır o bilinçle hareket ederiz.

Çarşıbaşını kucaklayacak bir ekip İle Dahada güçlenerek çıkacağımız yeni sürecimizin İlçemize,İlimize,Ülkemize ve Ak partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Hakan KOCAMAN

Ak Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber