AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri Trabzon’a Geliyor

Trabzon programının ilk durağında AK Parti Trabzon İl Başkanlığını ziyaret edecek olan Genel Başkan Yardımcısı İleri, burada basın mensuplarıyla bir araya gelerek bir basın açıklaması ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak. İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Trabzon Meydanında esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek ve Trabzon esnafıyla hasbihal edecek.

Akabinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Teknokent Binası’nda düzenlenecek olan Ekosistem Toplantısına katılacak. Ekosistem Toplantısında Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri Teknokent bünyesinde bulunan firma temsilcileri ile bir araya gelecek. Toplantıda şehirde gerçekleşmesi planlanan projeler ile ilgili fikir alarak istişarelerde bulunulacak. Teknokent bünyesinde bulunan  70’e yakın firmanın  davet edildiği programda Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri ile birebir yapılacak olan istişareler neticesinde şehrimiz için yapılan plan ve projelerin daha hızlı yol alacağı düşüncesindeyiz. 

Akşam saatlerinde gençlerle ‘Net Konuşalım’ isimli program hakkında AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, “Bilime ve Teknolojiye önem veren ve bu konudaki tüm işlere destek veren Cumhurbaşkanımızın riyasetinde kurulan Bilgi ve iletişim Teknolojileri Başkanlığı adına Genel Başkan Yardımcımız Dr. Ömer İleri ve Ankara Milletvekilimiz Zeynep Yıldız gençlerle bir araya gelerek Türkiye’de ki teknolojiyi ve etkin kullanım alanlarından bahsedecek ve bu konuda AK Partimizin vermiş olduğu desteği gençlere aktaracaklardır”  ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber