banner238

AK PARTİ İL BAŞKANI MUMCU 31 MART YEREL SEÇİMİNDE 18+1 HEDEFİNİ YAKALAMAK İÇİN VAR GÜÇÜMÜZLE ÇALIŞACAGIZ

31 Mart Mahalli Seçimler Basın Bildirisi
Trabzon Şehrimizde de Belediye Başkanlıkları Ve Meclis Üyeleri Aday Adaylığı Sürecimiz Başlamıştır. Ülkemize ve Şehrimize Hayırlar Getirmesini Yüce Allah’tan Dileriz. İnşallah Mahalli İdareler Seçiminde Seçimin de Ak Parti Ve Cumhur İttfakı Olarak Büyük Bir Zaferle Çıkacağız. Ve İnşallah 18 İlçe Belediye Başkanlığı Ve Büyükşehir Belediye Başkanlığında 18+1 Yaparak Halkımıza Hizmet Etmeye Halkımızın Hadimi Olmaya Devam Edeceğiz. 

Başvurularımız Elektronik Ortamda gerçekleştirilecek Olup Adaylık Ön Başvuruları Aday Adayları Tarafından Başvuru.Akparti.Org.Tr Adresinden gerçekleştirilecektir. Aday Adaylı Süreci Belediye Başkanlıkları İçin 9 Kasım 2023 Tarihi İle 17 Kasım 2023 Tarihleri Arasında Yapılabilecektir. Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurularımız İse 9 Kasım 2023 Tarihi İle 3 Aralık 2023 Tarihleri Arasında Yapılacaktır. 
Belediye Başkanlığı Aday Adaylarımız İçin Temayül Yoklaması 19 Kasım 2023 Pazar Günü Saat 10.00 İle 16.00 Arasında gerçekleştirilecektir. Temayül Yoklamasının Yapılacağı Yer İle Alakalı Olarak Daha Sonra Gerekli Duyurularımız Yapılacaktır. 
Aday Adaylarımızdan Başvuru Belgelerine “Tüm Dünyanın Gözleri Önünde Vahşice İşlenen Ve Soykırıma Varan Saldırılardan Etkilenen Gazzeli Kardeşlerimizin Temel İnsani İhtiyaçlarının Karşılanması İçin AFAD Hesabına Yatırılacak Bağış Makbuzu” Eklemeleri Talep Edilecektir. Genel Merkezimizce Yapılması Gereken Bağış Bedelleri;
Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin 50.000 Tl
İlçe Belediye Başkanlıkları İçin 20.000 Tl 
Meclis Üyelikleri İçin 10.000 Tl Olarak Belirlenmiştir. 
Söz Konusu Bağış Bedelleri Kadın Ve 18-30 Yaş Arası Genç Aday Adayları için ½ Yarı Oranında Talep Edilecektir. Engelli Aday Adaylarımızın İse Belirlenen Bağış Miktarlarının ¼ Ü Oranında Bağış Yapması Yeterli Olacaktır. 
Aday Adaylığı Süreci Ve Temayül Sürecimiz Tamamlandıktan Sonra Genel Merkezimizin Belirleyeceği Belediye Başkan Ve Meclis Üyesi Adaylarımız İle Birlikte Trabzon Şehrimizde 18+1 Hedefimizi gerçekleştirmek Amacıyla Var Gücümüzle Çalışacağız Gayret Edeceğiz. Her Zaman Olduğu Gibi halkımıza Hizmet Etmeye ve halkımızın Hadimi Olmaya Devam Edeceğiz. AK Parti ve Cumhur İttifakı Olarak Trabzon İlimizde 16 İlçe Ve Büyükşehir Belediye Başkanlığında Hizmet Ettiğimiz Gibi Mahalli İdareler Seçiminde Beşikdüzü Ve Yomra ilçelerimizi de başarılı sonuçlar elde Ederek İnşallah Başarımızı Taçlandıracağız. 
Hepinize Katılımlarınızdan Dolayı Teşekkür Ederim.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber