banner237
banner238

AK Parti temayül yoklamasında Başkan Sarıalioğlu'na yoğun destek

AK Parti, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Temayül Yoklaması ile teşkilat mensuplarının görüşlerine başvurdu.

AK Parti Of İlçe Teşkilatı, Temayül Yoklaması için Trabzon'a tam kadro katılım sağladı. Temayül yoklamasında, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu 'na destek çıkarak Trabzon ilçeleri arasında en çok oyu ve desteği alan Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu , dün yapılan temayül yoklaması sonrası bir değerlendirmede bulundu. Başkan Sarıalioğlu , "Türkiye Yüzyılı'nda doğru adımlar için yönümüz belli. Daima istişareye ve temayüle önem veren AK Parti'mizin, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için düzenlemiş olduğu Temayül Yoklaması'nda teşkilatımızla bir aradayız.

Demokratik talebini ortaya koyarak, bu uğurda centilmence mücadele edecek olan aday adayı arkadaşlarımız, partimiz ve ülkemiz için sonuçların hayırlı olmasını diliyorum. Nezaket gösterip hafta sonu değerli vakitlerinden fedakarlık yapar ak parti içi demokrasiye katkıda bulunmak üzere temayül yoklamasına katılarak adaylığımı ve desteklerini paylaşan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde güçlü ve sağlam yerel yönetimler için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Durmak Yok Yola Devam. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Temayül sürecinin AK Parti'mizin demokrasi kültürüne yakışır bir şekilde tamamlanacağına inanıyor, Trabzon'umuza ve Of'umuza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Haber ve Fotoğraf: Gökhan Karataş

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber