“AKÇAABAT’TA OSMAN KALYONCU FAKTÖRÜ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Akademisyen Osman Kalyoncu saha çalışmalarına vatandaş ziyaretleri ile devam etti.

SEÇİM GÜNÜ YAKLAŞIYOR, AKÇAABAT’TA VE MAHALLERİNDE SİYASET HIZ KAZANIYOR.

31 Mart Mahalli İdareler seçimine sayılı günler kala, seçim sonuçlarının en çok merak edilen ilçelerinden olan Akçaabat, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Akademisyen Osman Kalyoncu, saha çalışmalarında hız kazandı. Yorulmak nedir bilmeden her gün ilçenin farklı bir lokasyonunda çalışmalarına devam eden kalyoncu, son olarak Darıca mahallesinde vatandaşla buluştu.

‘’SÖZ VERİYORUM AKÇAABAT’TA YOL SORUNU KALMAYACAK’’

İlk olarak Akçaabat’a bağlı Darıca mahallesinde yer alan Cumhuriyet Halk Partisi lokaline giden Osman Kalyoncu burada vatandaş ile güncel konular hakkında sohbet etti sonrasında ise seçimin kazananı olup, göreve geldiği taktirde hayata geçirmeyi planladığı projelerini Darıca sakinleri ile paylaştı.

Burada kendisine Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat ilçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi eski İlçe Başkanı Musa Hacıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.

Vatandaş ile samimi bir diyalog kuran Kalyoncu, aynı zamanda da vatandaşın sorunları hakkında karşılıklı istişarelerde bulunarak, talep ve önerileri almayı da ihmal etmedi. Darıca mahallesi ziyareti sonrasında kısa bir açıklamada bulunan Kalyoncu sözlerinde, ‘’ Gün geçtikçe büyüyen Darıca Mahallesi’nde sorunlar çığ gibi. Yol sorunu var desem neredeyse yol yok gibi. Ulaşım ve altyapıda çok geride kalan bu bölge için çözümlerimiz basit. Buradan söz veriyorum. Akçaabat ilçemize bağlı 78 mahallemizin yol sorunu kalmayacak. Göreve gelir gelmez Darıca bölgesi ve Diğer Bölgelerimizin yol, kaldırım gibi sorunların hepsini çözeceğiz. Bizi ağırlayan Darıca mahallesi sakinlerine çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

“AKÇAABAT’TA OSMAN KALYONCU FAKTÖRÜ”

Darıca Mahallesi ziyareti sonrasında Akçaabat Balıkçılar Kooperatifi Lokaline giden Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat Belediye Başkan Adayı Akademisyen Osman Kalyoncu, burada Akçaabat Merkez Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Coşkun Şenkaya tarafından karşılandı.

Kalyoncu; Cumhuriyet Halk Partisi Yöneticileri İle birlikte Akçaabat Su Ürünleri Kooperatifi Lokalinde vatandaşların sorunlarını dinledi ve projelerinden bahsetti. Vatandaşın yaşadığı sıkıntıları dinleyen Kalyoncu, sorunların farkında olduğunu ve 1 Nisan sabahı zaman kaybetmeden Akçaabatlı balıkçı kardeşlerimizin sıkıntıları ile bire bir ilgileneceğini söyledi. Akçaabat Su Ürünleri kooperatifi Lokalinde Vatandaşla samimi ve keyifli bir vakit geçiren Kalyoncu; ziyaret sonrasında vatandaşlarla bire bir sohbet ederek Akşam Programını Burada Sonlandırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber