ARSİN’E MÜHENDİS ELİ DEĞECEK

VATANDAŞIMIZIN GÜVENİ TAM, GERİSİ MÜHİM DEĞİL

Cumhur İttifakı Adayı Küçük, “Her akşam mahalle buluşmaları yapıyoruz. Bu mahalle buluşmalarında esnafımız, abilerimiz, kardeşlerimiz ile hem hasbihal ediyor hem de Arsin’i hep beraber nasıl daha da güzelleştirebilirizi konuşuyoruz. Bir kuralımız var; bu konuşmalar sırasında kimseye söz vermiyoruz. “İlk senin işini yapacağız” diye kandıranlardan değiliz, olmayacağız inşallah. Herkese mavi boncuk dağıtırsak, her karşımıza gelene “ilk sizin işinizi halledeceğiz” dersek vatandaşın bize ne güveni kalır ne de itimadı. Biz görevlerimizin farkındayız ve süreci de biliyoruz. Bu sebeple iş bilmeyenler söz vere dursunlar biz icraatlerimizle konuşmayı daha uygun buluyoruz.” ifadelerini kullandı. 

ARSİN’İN SADECE BUGÜNÜNE DEĞİL 100 YILINA ÇALIŞACAĞIZ 

AK Partili Küçük, “Biz geleceği düşünerek hareket ediyoruz. Planlarımız ve projelerimiz geleceğe yönelik. Bundan 100 sene sonra yaptığımız eserleri görenler arkamızdan “Allah razı olsun” desinler istiyoruz. Belediyenin tek amacı yol yapmak değil. Biz de asli görevimiz olan yol ve su işlerini bu sebeple projelerimize yansıtmadık. Zaten yapılması gereken işlerimiz bunlar.” dedi. 

ARSİN’İ GÖZDE BİR İLÇE HALİNE GETİRECEĞİZ 

El ele verip Arsin’i her alanda daha ileriye taşımayı amaçladıklarını belirten Küçük, “Bundan önceki süreçte Arsin Belediyesi’nde yükselen hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartmak amacında olduğumuzu her platformda dile getiriyoruz. El ele verip Trabzon’da her alanda hizmet seferberliği gerçekleştirecek ve Arsin’i gözde bir ilçe haline getireceğiz.” diye konuştu.

YAPARSA AK PARTİ YAPAR BİZ YAPARIZ 

İlçe stadyumu hakkında da bir müjde veren Küçük, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızla yaptığımız istişareler sonucunda Arsin ilçe stadımızın önümüzdeki ay ihalesinin yapılacağını ve Arsin’in yeni stadına kavuşacağının müjdesini vermek isterim. İlçemize hayırlı olsun. Yıllardır yenilenmeye ve güzelleşmeye ihtiyacı olan stadımızın projeleri hazır. Bu projede emeği geçen ve desteklerini esirgemeyen Kıymetli Bakanlarımıza ve Milletvekillerimize ilçem adına teşekkürü bir borç bilirim. Yaparsa AK Parti yapar biz yaparız.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber