ATA PARTİ GENEL BAŞKANI ZEYBEK “KORKMAYIN! BUNLAR GİDECEK”

İSMET KÖSOĞLU

Ümmetçi Şeriatçı iktidarı değişmez sanıp sinenlere, biz de ‘Korkma’ diye haykırmak istiyoruz. Bunlar gidecek. Türkiye yeniden ATA’nın DEVRİM GÜNLERİNE dönecek” dedi.

Sosyal Medya hesabı üzerinden İstiklal Marşımızın kabul edilişinin yıldönümünde paylaşım yapan ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, şu ifadeleri kullandı:

“KORKMA!”

Bugün İstiklal Marşımızın Mecliste onaylandığı gün. Kutlu olsun. Hatırlayalım, Atatürk’ün Başbuğluğunda, Türk Ulusu var olma savaşı verirken, Ümmetçi Dinciler Emperyalizmin yanında yer alıp, Türk Ulusuna karşı savaşıyorlardı. Emperyalizmin kuklası Yunanlılar ilerlemişlerdi. Top sesleri Ankara’dan duyuluyordu. Meclisi Kayseri’ye taşımak konuşuluyordu. Korku ortamı yayılıyordu. İşte o günlerde İslamcılıktan Türkçülüğe evrilmiş olan Mehmet Akif yazdığı görkemli dizelere, bu yüzden, KORKMA diye başlamıştı. Bugün benzer bir durum karşısında, Ümmetçi Şeriatçı iktidarı değişmez sanıp sinenlere, biz de haykırmak istiyoruz: KORKMA! Korkmayın! Bunlar gidecek. Türkiye yeniden Ata’nın DEVRİM GÜNLERİNE dönecek.

MEHMET AKİF, BU DİZELERİ KİMİN İÇİN YAZDI?” Mehmet Akif’i yeniden saygıyla anarken, Onun aşağıdaki dizeleri kimin için yazdığını da değerli yurttaşlarıma sormak isterim:

“Kendi gölgesinden bile korkup bağıran bir ödlek,

Otuz üç yıl korkuttu bizi ŞERİAT diyerek.” Kimdir, sizce bu, Şeriat diyerek yurttaşları korkutan?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber