Ayvazoğlu’na coşkulu karşılama 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Sahada olun, halka dokunun' talimatını sahada bire bir uygulayan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu meclisten arda kalan tüm zamanını mahalle mahalle, köy köy ziyaret ederek geçiriyor. 

‘Sizlerin desteğiyle başaracağız’ 

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Derecik Vadisi’nde gerçekleştirdikleri programda esnaf ve vatandaşları selamlayarak köy ziyaretleri gerçekleştirdi. Derecik Mahallesi Uğurlu Merkez Çay Ocağında köy sakinleriyle sohbet ederek onları dinleyen Milletvekili Ayvazoğlu 2023 seçimlerinin önemini anlatarak “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde iktidara geldiğimiz günden itibaren sizlerin desteğiyle büyük hizmet ve yatırımlar yaptık. Şimdi yeni bir yüzyılın başlangıcındayız. Bıçak sırtı bir dönem. Bu dönemi inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’na dönüştüreceğiz. Sizlerin desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyorum. Hiçbirimiz tüm bu kazanımların bir çarpıda yok edilmesine müsade etmeyecektir.”dedi. 

‘Sera Gölü Trabzon’un parlayan yüzü olacak’

Derecik Sera Gölü ışıklandırma çalışmalarını yerinde inceleyen Milletvekili Ayvazoğlu “Derecik Vadisi Sera Gölü şehrimizin önemli turizm destinasyon alanlarından biri. Bu bölgede yaptığımız yatırım ve hizmetlerle birlikte buradaki turizm potansiyelini daha da artırarak burayı bölgemizin marka turizm yerleşkesi haline getireceğiz. Sera Gölü ve Derecik Vadisi’nde bir yandan ışıklandırma çalışmalarımız devam ederken diğer yandan karayolu şantiyemiz harıl harıl çalışmakta. Amacımız burayı daha kolay ulaşılabilir ve daha dikkat çekici hale getirmek. Bunun için yol genişleme çalışmalarımız, Sera Gölü ve çevresini aydınlatma çalışmalarımız ile Sera Gölü’nün temizliği ve güvenliği için DSi tarafından planlanan yatırım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu bölgenin bir evladı olarak hiç şüpheniz olmasın ben üzerime düşen tüm sorumluluk da birlikte çalışmaları yakından takip ediyorum. İnşallah bu çalışmalar tamamlandığında hep birlikte göreceğiz ki Sera Gölü şehrimizin parlayan yüzü olacak.” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133