Başkan Sarıalioğlu Eğitimcileri İftarda Buluşturdu

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, personel, öğretmen ve idarecilerden oluşan Of'ta görev yapan eğitim camiasını iftar sofrasında buluşturdu.

Of Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı AK Parti Of Belediye Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu'nun düzenlediği iftar programında Of'ta görev yapan eğitim camiası birlikte oruç açtı.

Of Sahil Hasbahçe Tesisleri'nde oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programına Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Of Belediye Başkan Vekili Mehmet Öztürk, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürleri Hasan Tekke ve Osman İşçi, öğretmenler, idareciler ve çalışan personeller ve aileleri katıldı.

Kur'an-ı Kerim okuması ile başlayan programda Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu bir selamlama konuşması yaptı.

Müdür Kabahasanoğlu konuşmasında; "Hepinizin Ramazan-ı şerifini tebrik ediyorum. Bizleri bu güzel iftar sofrasında buluşturan Belediye Başkanımız, Kayınpederinin vefatı nedeniyle aramızda olamadı. Başkanımıza baş sağlığı diliyorum. Bizlere eğitim çalışmalarımızda her zaman destek oldukları ve bugün de bu güzel iftar sofrasında buluşturduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Sayın Kaymakamımıza da bizleri yalnız bırakmayarak iftarımıza katılmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, dayanışmamızı daim oruçlarınızı kabul eylesin" dedi.

Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer ise yaptığı selamlama konuşmasında; "Ben de sayın başkanımıza tekrar baş sağlığı diliyorum. Merhum amcamıza Rabbimden rahmet diliyorum. Çok kıymetli eğitim camiasıyla birlikte iftar açmanın da mutluluğunu yaşıyorum. Bu rahmet ve mağfiret ikliminde Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı makbul eylesin. Hayırlı geceler, hayırlı ramazanlar diliyorum" diyerek duygularını ifade etti.

İftarın ardından çay ve sohbet sonrası program sona erdi.

Haber: Gökhan Karataş

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber