CORA ORTAHİSAR’DA KAMP KURDU

Her bir ilçeyi arşınlayan gönüllere dokunan CORA, Ortahisar İlçesine ise adeta kamp kurmuş vaziyette.

Önce Gülbahar Hatun Mahallesi’ne çıkarma yaptı. Dükkan dükkan tüm esnafı selamladı, dün de Değirmendere Mahallesi’nde esnafla bir araya geldi.

CORA, "AK Parti demek dur durak demeden milletimiz için çalışmaya devam etmek demektir. Milletimizin teveccühü karşısında bize düşen görev, ilçemize hizmet etmektir. Onların bize gösterdikleri ilgiye layık olabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti milletin en çok güvendiği partidir. 20 yıl geçse de milletimiz yine bize güvenmektedir. AK Parti’nin hedefleri Türkiye’nin hedefleridir, Türkiye’nin sorunları mazlum milletlerin sorunlarıdır. Yapacağımız çok işler var. Yürüyeceğimiz çok yollar var. Hedeflerimizi inşallah tek tek gerçekleştireceğiz.

Savunma sanayisinde %70 dışa bağımlıyken bugün %73 oranında yerli ve milli savunma sanayimize kavuştuk. Artık NATO’dan silah dilenen bir ülke değil NATO’ya sihalarıyla, ihalarıyla silah satan bir Türkiye konumundayız. Pandeminin, savaşların, gerginliklerin yaşattığı ekonomik sıkıntılara rağmen üretim çarklarını tekrar çeviren, ihracat rekorları kıran bir ülke konumuna geldik. Nerede sorun varsa o sorunları çözecek AK Parti’nin AK kadrolarıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur.” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220