İYİ PARTİ ORTAHİSAR GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ İl Başkanı Azmi Kuvettli ve Yönetim Kurulu üyeleri Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İ.Hakkı Emiroğlu Yönetimini ziyaret ederek.
Cemiyet Başkanı Hakkı Emiroğlu ile bir süre sohbet ettiler Cemiyet Başkanı Emiroğlu Sayıl İYİ Parti İl Başkanı kuvvetli'ye ve yönetim Kuruluna bizleri ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.
Siyasi Partiler Ülkemizde hareket ve gelişiminde büyük rol oynuyorlar Genel Başkanınız Sayın Meral Akşener'im çalışmalarını takip ediyorum çok güzel ve başarılı işlere imza atıyor kısa sürede İYİ Parti güzel yerlere geldi.
Ülkemizde Sayın Genel Başkan siyasete yön veren konuma geliyor kendisini tebrik ediyorum.
Siyasetin bir kolu olan illerdeki teşkilatlar olarak sizlerde çok güzel işler yapıyorsunuz başta İl Başkanı olarak sizive yönetiminizi tebrik ediyoruz eskiden siyasetciler sadece seçimde sahaya sokaklara iniyorlar sizler seçimde değil şimdiden sokaklara indiniz.
Güzel çalışmalar yapıyorsunuz şimdiden vatandaşın yanına gider derdini dinlerseniz derdine azda olsa derman olursanız onlarda zamanı gelince geregini yapar desteğini verir düşüncesindeyim dedi 
Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkan Emiroğlu bizler gazeteciler olarak tarafsızlıgımızı korumak zorundayız sadece şahsımız değil Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti olasrak tüm siyasi partilere ve sivil toplum kuruluşlarına kurum ve kuruluşlara aynı mesafedeyiz.
Tüm her kesim Cemiyetimize gelebilir burada basın toplantısı düzenleyerek basın açıklamalarını yapabilirler hiç bir kişi arasında ayrım yapamayız yapmayızdedi
İyi Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli ise Başta Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kuruluna bizleri misafir edip agırladıkları için teşekkür ederiz.
Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti'ni kuruluşundan beri takip ediyoruz  ilkeli ve tarafsızlıklarından asla ödün vermiyorlar.
Kısa Sürede Güzel işlere imza attılar kendilerini tebrik ediyorum dedi 
Günün anısına hatıra fotğrafı cekildikten sonra başarılar dilererek ayrıldılar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber