KAYA VE ÖRS MİLLET İTTİFAKI İÇİN SAHAYA İNDİ

Millet İttifakı olarak, Trabzon’da belediye başkan adaylarıyla, milletvekilleriyle, il ve ilçe teşkilatlarıyla yerel seçimlere yönelik çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.
Millet İttifakı’nın tek amacının Trabzon’un ve Türkiye’nin değerlerine sahip çıkmaktır.

Artık Trabzon değer görmeli, Trabzonlu hak ettiği hizmeti almalıdır. Trabzon’un işsizlik, sanayileşme, tarım, çevre, ulaşım başta olmak üzere birçok alandaki sorunlarını çözmeye, dertlere derman olmaya talibiz. Millet İttifakı el birliğiyle bunu başaracaktır.

Çalışmalarımızla ile ilgili basın notu ektedir.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim.
Sevgi ve saygılarımla.

 

KAYA İLE ÖRS MİLLET İTTİFAKI İÇİN SAHAYA İNDİ

Millet İttifakı, Trabzon’da belediye başkan adaylarıyla, milletvekilleriyle, il ve ilçe teşkilatlarıyla yerel seçimlere yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde Trabzon mitinginde adeta bir gövde gösterisi yapan Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti temsilcileri beraber gerçekleştirdikleri saha çalışmaları ve mahalle toplantıları ile belediye başkan adaylarına destek istiyorlar.

Vakfıkebir İlçesi Yalıköy’de düzenlenen halk toplantısında bir araya gelen Millet İttifakı adayları 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik açıklamalarda bulunarak projelerini vatandaşlarla paylaştılar ve iddialarını ortaya koydular.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Milletvekili Hüseyin Örs, İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy ve CHP Vakfıkebir Belediye Başkan Adayı Emin Uludüz’ün katıldığı toplantıya mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya yaptığı konuşmada Millet İttifakı’nın tek amacının Trabzon’un ve Türkiye’nin değerlerine sahip çıkmak olduğuna vurgu yaparak şu açıklamalarda bulundu:

“Trabzon’un ve Vakfıkebir’in birçok sorunu acil çözüm beklemektedir. AKP Hükümetinin Bakanlar kurulunda 4 Trabzonlu vardır. Yine AKP’nin 4 tane Trabzon Milletvekili vardır. Büyükşehir Belediyesi AKP’dedir, Vakfıkebir Belediyesi AKP’dedir. Vatandaş yetkiyi fazlasıyla vermiştir, ancak bunun karşılığı olarak hak ettiği hizmetleri alamamıştır. Trabzon’un sorunları görmezden gelinmektedir. Trabzon’umuz AKP iktidarları döneminde adeta kimsesiz ve sahipsiz bırakılmıştır.

Bizler muhalefet milletvekilleri olarak var gücümüzle bu sorunları Meclis’te dile getirmeye ve çözüm yolları aramaya çalışıyoruz. Belediye Başkan Adaylarımız da Trabzon yerelinde gerek büyükşehirde gerekse ilçelerdeki sorunlarımızı çözmeye talipler.

Artık Trabzon değer görmeli, Trabzonlu hak ettiği hizmeti almalıdır. Trabzon’un işsizlik, sanayileşme, tarım, çevre, ulaşım başta olmak üzere birçok alandaki sorunlarını çözmeye, dertlere derman olmaya talibiz. Millet İttifakı el birliğiyle bunu başaracaktır.”

 

Ahmet KAYA
CHP Trabzon Milletvekili

TBMM KİT Komisyonu Üyesi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber