Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Günnar, İlçe Gençlik Merkezi, Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi ve Sosyal Hizmet Müdürlüğünü ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla hasbihal eden Günnar, zabıta haftası dolayısıyla Belediye Zabıtalarıyla bir araya geldi. 
Günnar, ilk olarak ziyaret ettiği gençlik merkezinde geleceğin teminatı gençlerle sohbet etti.

Günnar, “Gençlerimiz yaz tatillerini Gençlik Merkezimizde en iyi şekilde verimli ve kaliteli geçiriyorlar. Gençlerimiz yeteneklerine göre, yabancı dil, resim, müzik öğreniyor.

Gençlik liderleri ile zamanlarını kaliteli geçirip oyunlarını da oynuyorlar ve bu şekilde eğlenmiş ve dinlenmiş bir şekilde yeni öğretim yılına başlıyorlar” dedi. Gençlik Merkezi ziyareti sırasında gençlere hayallerini de soran Günnar, “Sen Cumhurbaşkanı olsan ne gibi hizmetler yapardın” diye sorarak çocukların hayallerini dinledi.
Ardından Sürmene Devlet Hastanesini ziyaret eden Günnar, hastalar, hasta yakınları ve hekimler ile sohbet etti.

Toplum Sağlığı ve Sosyal Hizmet Müdürlüğü ziyaretlerini de gerçekleştiren Günnar, şehir merkezindeki esnaflarla da bir araya gelerek sohbet etti. Günnar, programın sonunda ise, Zabıta Haftası dolayısı ile Sürmene Belediyesi zabıta personeli ile bir araya geldi.

Günnar, “Sizleri tebrik ediyorum. Sizler Belediye başkanının temsilcisisiniz. Halkımıza hizmet ediyorsunuz. Zabıtalar, zaman zaman şiddete maruz kalıyor. Çok zor bir mesleği icra ediyorsunuz.

Halkımızın sağlığı da ticareti de sizlere emanet. Zabıta Haftanızı kutluyorum. Sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutlu oldum” diyerek sözlerini tamamladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber