Yomra’nın Sokaklarını Görenler Hayran Kalacak

Yomra’nın sokak ve caddelerini görenlerin hayran kalacağı hale getireceğiz” dedi.

Yomra’da ev ev gezerek seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, ziyaretlerinde projelerine yönelik ayrıntılı açıklamalarda bulunuyor.

Yomra’nın ihtiyacı olan projeleri, Yomralılarla el ele omuz omuza vererek ilçeye kazandıracaklarını belirten Bıyık, “Yapılması imkânsız olan, Yomra’nın, Yomralının ihtiyaç duymadığı, şehrimizin ve ülkemizin imkânlarını aşan hiçbir projeyi planlamıyorum.

Yomra’nın eksikleri neler? Yomralılar nelere ihtiyaç duyuyor? Tüm bunları çok iyi biliyorum. Yomra’nın bu ihtiyaçlarının karşılanması zor değil. Akılcı planlama ve kararlı çalışma ile hepsinden daha da önemlisi, Yomralılarla bir ve bütün olarak Yomra’yı ihya edeceğiz” dedi.

Ziyaretlerinde Yomra’nın merkez mahallelerindeki cadde ve sokakların mutlaka çağın şartlarına uygun hale getireceklerini belirten Bıyık, “Sokak sağlıklaştırma projemizi açıkladıktan sonra, üniversite öğrencisi bir hanım kardeşimiz bana mesaj attı. “Yomra alt caddede yürümeye korkuyoruz” diyor. Sancak’ta, Kaşüstü’de ve diğer merkez mahallelerimizde çok önemli sokak sağlıklaştırma çalışmaları gerçekleştireceğiz. Bu çalışmalarımızda Türk-İslam mimarisini ve yerel öğelerimizi öne çıkaracağız. Yomra’nın sokak ve caddelerini görenlerin hayran kalacağı hale getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220