BÜYÜKŞEHİR GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehrin doğusundan batısına tüm ilçelerde yoğun çalışma gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi ayrıca, koronavirüs tedbirleri kapsamındaki faaliyetlerine de ilk günkü hassasiyetle devam ediyor.

Trabzon’un 18 ilçesinde görünür olmaya özen gösteren Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin doğusundan batısına kadar tüm ilçelerde hizmet verirken, bir yandan da karla mücadele hazırlıklarını tamamladı.  Ekipler Of, Çaykara, Sürmene, Maçka, Akçaabat, Düzköy, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı başta olmak üzere tüm ilçelerde yol betonlama, asfalt serimi, tretuvar beton, parke, kaldırım ve kanava temizliği çalışması gerçekleştiriyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri ise koronavirüs tedbirleri kapsamında yıkama çalışmalarına ağırlık veriyor.

TİTİZLİKLE YAPILIYOR
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak daha yaşanılabilir bir Trabzon için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmaktadır. Büyük projelerimizin yanı sıra, halkımızın sıkıntısız bir yaşam sürmesi adına yürütülen rutin çalışmalarımız da hiçbir aksaklığa mahal verilmeden devam etmektedir. İlçelerimizde yol sorunu yaşanmaması adına asfalt, beton ve parke çalışmalarımız büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca koronavirüs tedbirleri kapsamındaki çalışmalarımız da ilk günkü özenle sürmektedir. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz, cami avluları, hastane önleri, kamuya açık alanlarda etkin yıkama çalışması gerçekleştirmektedir. Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda yürüttüğümüz çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek”  ifadeleri kullanıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber