ÇOCUKLAR OYUN PARKINA KAVUŞTU  

Giresun Belediyesi çocuk oyun alanı bulunmayan Çaldağ Köyüne çocuk oyun parkı yaptırdı.

Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun geçtiğimiz günlerde Batlama Vadisi üzerinde yapmış olduğu ziyaret esnasında Çaldağ Jandarma Karakolu Komutanlığı’na da uğramış burada bulunan güvenlik güçleri personelleri ile sohbet edip hatırlarını sormuştu.

Yapılan ziyaret esnasında bölgede herhangi bir çocuk oyun parkının olmaması ve burada bulunan çocukların yollarda oynadığının söylenmesi üzerine Başkan Aksu’da çocukların ihtiyaçlarını gidereceği çocuk oyun grupları kurulması sözünü vermiş ve karakol komutanlığı bahçesinde bulunan uygun alana yapılmasına karar verilmişti.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Çözüm ve Koordinasyon Birimine bağlı Acil Ekip tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında Çaldağ Jandarma Karakolu Komutanlığı bahçesine çocuk oyun parkı imalatı gerçekleştirdi. Alanın çevre düzenleme çalışmaları da yapıldı.

Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun talimatı ile başlatılan çalışmalar kısa sürede tamamlandı. Çaldağ Jandarma Karakolu Komutanlığı yetkilileri ve bölge sakinleri yapılan bu anlamlı çalışmadan dolayı Başkan Aksu’ya ve çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederken, yeni oyun parklarına kavuşan çocukların mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu

HABER: GÖNÜL AYDIN

GİRESUN ORDU TEMSİLCİSİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner131

banner1

banner133

banner199