DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 46. MERKEZİNİİZMİR BAYRAKLI’DA AÇTI!

Dünya Değişim Akademisi 46. Merkezini İzmir’de düzenlenen Değişim Şöleni etkinlikleri sırasındaBayraklı’da açtı. Dünyanın en kadim ve güçlü değişim teknikleri, size destek vermeye hazır, tam donanımlı ve içten Değişim Uzmanları eşliğinde İzmir-Bayraklı’da dasunuluyor.

Kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında pek çok mekanı açılan Dünya Değişim Akademisi’nden yansıyan güven ve huzur dolu atmosfer, burada da itinayla hazırlanmış.Değişim Uzmanları İzmir Bayraklı’dan anlamlı bir mesaj gönderiyor ve herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor:“Tekâmül değişim demektir ve insanlara değişimin önemini anlatabilmek için onlara empatiyley aklaşmak gerekir .Değişime direnç gösteren insanlara destek olmak, onlara değişimin yararlarını anlatmak ve korkularını aşmaları için yardım etmek gerekir....”Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

Mekandatemel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibiarayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanıvar.

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olan Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ileBayraklı’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.   

Dünya Değişim Akademisi – Bayraklı

HABER: ŞİRVAN YÜCEL

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220