GÖNÜL SIZILARIM adlı kitabımın imza gününde yanımda olan katılımcılara, beni onurlandıran Siyasilere, yoğun seçim çalışmalarına rağmen vakit ayıran Sn. Vekillere, Başkanlara, adaylara, basınımızın güzide çalışanlarına ve yanımda olan tüm katılımcılara ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
İsim tek tek yazmak istemedim zira gözden kaçırdığım dostlarım,arkadaşlarım akrabalarim olabilir diye .Fakat bunun bir saygısızlık olabileceği düşüncesi ...ile isimleri ile teşekkürlerimi ifade ettim .yinede gözden kaçırdığıklarım vardır maksatlı olamadığından hoşgörülerıne sığınıyorum. konuklarımın katılımcıların. Katılan herkes ve herkesim benim için çok değerlidir. Katılamayanlara ise asla duygularım farklı olamaz.! Onlara da buradan saygı ve selamlarımı
gönderiyorum .
Bu etkinlik çok ani gelişti. Birkaç gün içinde hazırlanmak durumundaydık... Benim Almanya’da bulunan manevı annemin ani rahatsızlığı ve Almanya’ya dönmek zorunluluğu hissetmemdi. Ne yazık ki manevi Annemi dün akşam kaybettim, yetişemedim. Bu sebeple gözden kaçırdığım, davet edemediğim herkesten çok özür diliyorum. Daha güzel günlerde buluşmak umuduyla tekrar tekrar tüm katılımcılara teşekkür ediyorum… Gönül Aydın.