KASKET ONU HAKEDENLERE YAKIŞTIĞI GİBİ YAKIŞIR... 

CHP Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Oğulcan Çavuşoğlu, son günlerde Trabzon'da moda haline gelen kasketi, ziyaretine gittiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hediye etti. 
Trabzonspor kulübünün efsane teknik direktörlerinden Özkan Sümer ve Ahmet Suat Özyazıcı’dan esinlenerek Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın kullandığı kasket bir anda kentte moda haline gelmiş ve kasket satışlarında rekor satış gerçekleşmişti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyarete giden CHP Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Oğulcan Çavuşoğlu, Özkan Sümer döneminde yöneticilik yapan eski yönetici Ekrem İmamoğlu'na kasket hediye etti. 
DEVRİMCİ RUHUN SEMBOLLEŞTİĞİ KASKETLERİMİZ...
Ziyaret sonrasında Çavuşoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu‘nu ziyaretimizde; geleceğimize dair hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz umut tohumlarını attı yüreğimize. Toplumsal ilerlememizi gerçekleştirecek eşitlik, özgürlük ve adalet ilkelerinden asla taviz vermeden yarınların sorumluluğunu almanın sürekliliğini hayal ettik. Sayın başkanın vaktiyle de söylediği gibi, yolumuz uzun fakat heyecanımız yüksek ve bugünlerde şehrimizin devrimci ruhunun sembolleştiği kasketlerimizle göklere bakan gençliğimiz var. Bizler Türk gençleri olarak her daim bu memleketin barışı, huzuru ve refahı için çalışmaya hazırız...Kasket onu hak edenlere yakıştığı gibi yakışmıştır başkanımıza" ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber