Trabzon'da Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı 14'e Yükseldi 

Çin’de başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan 2 milyondan fazla kişiye bulaşan Koronavirüs’ten ölümlere bugün Trabzon’da yenileri eklendi.

Salgının baladığı ilk andan itibaren alınan tedbirlere rağmen yayılmaya devam eden Koronavirüse bugün Trabzon’da 2 kurban daha verildi. Edinilen bilgiye göre Trabzon’un Koronavirüste pandemi hastanesi olan Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsünde, son 24 saat içinde 3 kişi hayatını kaybetti.

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 2'SİNİN TESTİ POZİTİF

Hayatını kaybedenler; 91 yaşında ki A.C., 78 yaşında ki H.A. ve İ.K. isimli kişiler olduğu ifade edilirken cenazelerin defin için ilçelere gönderildi belirtildi.

Ancak hayatını kaybedenlerden sadece H.A. ve İ.K.’nin Koronvirüs testinini pozitif çıktığı A.C.’nin ise testinin negatif çıktığı kaydedildi. Koronvirüsten son 24 saatte hayatını kabeden 2 kişi ile birlikte Trabzon’da salgın sonrası virüsten ölenlerin sayısı bugün itibariyle 14’e yükseldiği belirtildi.

Hatırlanacağı üzere Trabzon'da koronavirüsten ölenlerin sayısı daha önce 13 olarak açıklanmış ancak sonrasında bir kişinin Koronvirüsten hayatını kaybettiği testlerinin de negatif olduğu ifade edilmişti. Bu kişinin koronavirüsten ölmediğinin belirlenmesi sonrasında Trabzon'da Koronavirüsten ölenlerin sayısı 12 olarak güncellenmişti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220