TÜM AVRASYA AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN

Üniversitemiz Yomra Yerleşkesinde yaşanan yangın hadisesi hepimizi derinden üzmüştür. Dış cephede başlayan ve iç mekanlara sıçramadan sadece dış cephe kaplama malzemesinin yandığı hadisede öğrencilerimiz, akademisyenlerimiz ve diğer görevlilerimiz beş dakika içerisinde binamızdan tahliye edilmiştir. Bu üzücü olayın sonunda bizi en çok sevindiren hiçbir öğrencimize, hocamıza ve diğer görevlilerimize zarar gelmemesidir.

Değerli Velilerimiz;

Ülkemizin dört bir yanından üniversite eğitimi için Trabzon’a yavrularını gönderen değerli velilerimiz; endişe edeceğiniz bir durum yoktur, aklınız çocuklarınızda kalmasın. Burada bulunun her öğrencimiz bizim evladımızdır, onlara gözümüz gibi bakarız. Eğitimlerinin aksamasına da izin vermeyiz. En kısa zamanda Yomra Yerleşkemizi eğitime hazırlayacağız. Binamızın iç mekanlarında hiçbir hasar yoktur, sadece dış cephe kaplama malzemesi yanmıştır.18 Mart Pazartesi günü Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi bölümlerindeki öğrencilerimiz eğitimlerine Yomra Yerleşkemizde devam edeceklerdir.

Öte yandan bu günümüzde yanımızda olan, bizleri arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunan, hemen yerleşkemize koşan Sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu başta olmak üzere tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı olarak öğrencilerimiz, velilerimiz, akademisyenlerimiz ve tüm çalışanlarımızla hepimize geçmiş olsun. Allah daha büyük kazalardan korusun.

Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.

Ömer YILDIZ

Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220