NİZAMETTİN BEKAR
NİZAMETTİN BEKAR

HAYIRLI OLSUN BAŞKANIM

Hükümetimiz Ak Parti yaklaşık on beş yıldan beri iktidarda. Onca seçimler oldu hiçbirinde bir yenilgi yaşamadı.

30 Aralık 2017 Saat: 00:12
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 149 kez okunmuştur

Yaklaşık yüzde ellilerle seçimleri kazanmakta. Özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN seçimlerde Ak Partiye büyük katkısı var. Belki de Cumhurbaşkanımız Sayın ERDOĞAN Ak Partinin seçimlerde başarılı olmasında birinci etkendir.

Burada Ak Partinin yönetiminde bazı meselelerde başarıları da var bazı meselelerde başarısızlıkları da var. Fakat milli meselelerde duruşu takdire şayandır.

Trabzon için Ak parti il başkanları seçimleri var yakın bir zaman diliminde . Şu an ki il başkanımız Sayın Haydar REVİ Genel Merkez tarafından yine il başkanlığı için yeşil ışık verildi. Haydar Ağabeyimiz il başkanlığa devam edecek. Önce bundan dolayı son derece memnun olduğumu buradan ifade etmek isterim.

Haydar Başkanımla çok eskilerden tanışırım. Kendisini tanıdığımdan beri her zaman saygınlığından efendiliğinden ödün vermeden siyaset yapmaya çalıştığına yakinen şahidim. Bugüne kadar gerek parti içinden gerekse parti dışından kendisi hakkında herhangi bir olumsuz söz işitmedim. Tabi ki partiler arası söz düellolarından bahsetmek istemem. Bu her zaman olağan işlerden olduğu için bahsetmekte gerek yok.

Haydar Başkanım partiyi ziyarete gittiğimde özelikle öğleden sonra makamına oturup akşam saatlerine kadar makamda halkımızın sorunlarıyla ilgilendiğine şahsen şahidim. Ne zaman partiye gitsem ve özel kaleme uğradığımda eğer Haydar Ağabeyimin dışarıda bir işi yoksa makamda halkımızın dertleriyle ilgilenerek sorun çözmeye çalışmaktadır. Daha bir hafta önce özel kaleme uğradığımda özel kalemle sohbet dereken Haydar Başkanım makamdan çıktığında buna birinci dereceden şahitlik ettim.

Makamda halkımızla ilgilenirken partili partisiz herkesle ilgilenmektedir. Kim olursa olsun elinden geleni yapmaktadır. Makama uğrayan halkımız imkanlar ölçüsünde sorunları çözüme kavuşmaktadır. Tabi ki bazı kardeşlerimizin dilekleri de bazen olmayabilir. Bunda da herhangi bir beis yoktur. Bunda da kızmak adına herhangi bir sebep olmamalıdır.

İktidar partisinin bir il başkanı olması sebebiyle şehrimize yatırımlarda da son derece önemli bir misyon görmektedir. İlimiz adına hükümetimizden yatırım almak için çok gayretlidir. İmkanlar nispetinde de bu yatırımlar ilimize alınmaktadır. Bu girişimler neticesinde trilyonlarca lira ilimize gelmiş durumdadır.

Haydar Başkanım ilimiz genelinde gerek belediye seçimlerinde ve gerekse Milletvekilliği seçiminde son derece çalışmıştır. Bu çalışmaların neticesinde de gerek Büyük Şehir ve gerekse Milletvekilliği seçimlerinde büyük başarılar elde etmiştir. İl Başkanlığına seçildikten sonra Büyük Şehir iki dönemdir seçilmekte Milletvekilliği seçimlerinde de Milletvekili sayısını dörde çıkarmış durumdadır. Bu durum bile Başkanımızın gerçekten son derece sevilen ve çalışkan olduğunu göstermektedir.

Haydar Başkanıma layık görülen yeniden İl Başkanlığının devam etmesinden son derece memnun olduğumu ifade etmek isterim ve Başkanlığının hayırlı uğurlu olmasını canı gönülden dilerim…

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Trabzon Haber Trabzonspor Haber | Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

İSRAF HARAMDIR23 Aralık 2017 Saat: 08:39
Birkaç gün önce okuluma giderken okulumun bulunduğu mahallede ki çay ocağı arkadaşa uğradım. Arkadaşla güzel bir sohbet ettik.
AYLA16 Aralık 2017 Saat: 18:09
Sinemaya gitmeyeli uzunca bir süre olmuştu.
NÜKLEER ENERJİ8 Aralık 2017 Saat: 22:13
Bu hafta içerisinde okulumuzun öğretmenler odasında Öğretmen arkadaşlarla güzel bir sohbet etme fırsatı bulduk. Konumuz “ Nükleer enerji” üzerineydi. Öğretmen arkadaşlardan biri Nizamettin Hoca geçenlerde izlediğim TRT Belgeselde be
AİLE PROFİLİ” ÇOK GEREKLİDİR1 Aralık 2017 Saat: 22:45
Bu hafta içerisinde beşlerde ders işlerken dersin ortasında bir öğrencim parmak kaldırarak” Nizamettin Hocam ben internette çizgi filim izlerken birden bire ekranda ahlaksız fotoğraflar belirdi.”
YUVALARIMIZIN SELAMETİ İÇİN GEREKLİ OLAN PRENSİPLER17 Kasım 2017 Saat: 20:42
Rabbimiz ilk kulu ve Peygamberini dünyaya gönderdikten sonra dünya hayatında aile olmasını istemiştir. İlk insan Hz. Adem ilk ailenin babasıdır.
Tüm Yazıları