banner238

Ortahisar Belediyesi ile Özel 7M Hastanesi arasında protokol imzalandı

Protokolü, Ortahisar Belediyesi Başkanı Ahmet Metin Genç ile Akçaabat Özel 7M Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Erol Öztürk imzaladı. Hastane Müdürü Haşim Birol Tekin ile Hastane Müdür Yardımcısı Özlem Keleş de imza töreninde hazır bulundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediyesi Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon’un önemli sağlık kurumları arasında yer alan Özel 7M Hastanesiyle protokol imzalanmasından dolayı son derece memnun olduğunu dile getirdi.

“TRABZON SAĞLIK ÜSSÜ”

Özel 7M Hastanesi yetkililerine teşekkürlerini ileten Başkan Genç, “Trabzon sahip olduğu kamu ve özel sektör hastaneleriyle sağlık üssü olma yolunda hızla ilerliyor. Şehrimizin önemli hastanelerinden olan 7M Hastanesi bugüne kadar nitelikli hizmetleriyle hastaların şifa bulmasını sağladı. Belediye personelimizin de bu imkânlardan yararlanmasını istedik ve 7M Hastanesi’yle bu protokolü imzaladık. Özellikle içinde bulunduğumuz bu süreçte sağlık her şeyin başı… Tabi ki hiçbir personelimizin, çalışanımızın hasta olmasını istemeyiz. İnşallah hastanelere gitmelerine de gerek kalmaz. Ama hasta olduklarında bu indirim imkânından bir yıl sürüyle yararlanacaklar. Bir kez daha protokolümüzün hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Hastane Yönetim Kurulu Üyesi Erol Öztürk ise 7M Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinin toplumun geniş yayılması için imzalanan protokolün önemli olduğunu belirterek, Ortahisar Belediyesi Başkanı Ahmet Metin Genç’e teşekkür etti.

Protokol kapsamında Ortahisar Belediyesi personelleri ve 1. derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba) 7M Hastanesi’nden muayene ve tetkiklerde yüzde 20 indirimli, ameliyatlarda yüzde 10, müşteri cari işlemlerinde ise yüzde 5 indirimli olarak yararlanacak. Sözleşme imzalandığı tarihten itibaren 1 yıl geçerli olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber