CHP ARSİN İLÇE BAŞKANI SUNGUR KONUŞTU!

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere partimiz; CHP ve İyi Parti ile ittifak yaparak hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz. 

İlçe örgütü olarak seçim hinterlandımız olan Arsin’de de güçlü bir şekilde CHP ve İyi Parti olarak Millet İttifakı adı altında seçime girmekteyiz. Genel merkezler bazında olduğu gibi yerelde de güçlerimizi birleştirerek seçime hazır hale gelmiş bulunmaktayız. Bundan sonra yöneticiler üyeler ve partimize gönül vermiş seçmenlerimize düşen görev; yöneticiler bazında olduğu gibi Millet İttifakı adaylarının arkasında kenetlenmektir. 

Yerel bir se im süreci yaşamaktayız. Bizi yönetenler her fırsatta seçmenleri ayrıştırma yöntemi kullanmakta ve hatta seçime kadar da kullanmaya devam edecektir. Görevimiz daha iyi bir Arsin hayal etmekteyiz. Hayallerimizi gerçekleştirmek için gelecek için; seçmene hoşgörülü bir şekilde, seçim manifestolarımızdaki hedeflerimizi anlatarak seçmenimizin oylarına talip olmaktır. 

Daha iyi bir gelecek için her seçimde olduğumuz gibi bu seçimde de bundan sonraki seçimlerde de halkımıza hizmet etmeye davam edeceğiz. 


Hasan SUNGUR
CHP Arsin İlçe Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber