KOCAELİ VALİSİ SN. HÜSEYİN AKSOY'U  ZİYARET ETTİ
Tüketici Hakları Derneği Körfez Temsilcisi Orman Endüstri Mühendisi Rasim Kırveli,Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti. Ziyaretle ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ‘’ Tüketici dernekleri en önemli sivil toplum kuruluşlarındandır. Tüketicilerin sorunlarının çözümünde, haklarını aramalarında bir köprü görevi görmektedirler. ‘’dedi.
Tüketici Hakları Derneği Körfez Temsilcisi Rasim KIRVELİ’ de şu açıklamalarda bulundu. ‘’ Tüketicilerimiz özellikle Kocaeli’ndeki Cengiz Topel Havalimanının sefer ve uçuş sayılarının artmasını talep etmektedirler. Bir diğer hususta ilçelerimizde kamu ve özel sektörler el ele verip sosyal sorumluluk projelerini artırmalıdırlar. Ben Kocaeli’nin evladıyım. Kamu kurum ve kuruluşlarımızda faydalı olabileceğim herhangi bir konu varsa, bedelsiz, karşılıksız olarak elimden geleni yapmaya hazırım. Fikirler, projeler, teknolojik gelişmelerin takibi, bunları kurumlarımızda birleştirdiğimizde ilimizi daha gelişmiş vatandaşın yaşamına, tüketicilerin ve üreticilerin daha rahat yaşayabileceği bir Kocaeli konseptini oluştururuz. Sağ olsun Belediyelerimiz, Kaymakamlıklarımız, kamu kurum ve kuruluşlarımız biz tüketiciler için ellerinden gelen çalışmaları yapmaktadırlar.
Bizler sivil toplum kuruluşları olarak ellerimizden geleni yapmalıyız. Kocaeli Valimize, görevinde başarılar diler, Allah’tan yar ve yardımcısı olmasını diliyorum. ‘’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber