Örs:"Araklı çöplük olmasın"

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs beraberinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy, Araklı Belediye Başkan Adayı Hasan Suiçmez ve Meclis Üyesi adayları ile birlikte 31 Mart Yerel  seçimleri kapsamında Araklı'yı ziyaret etti.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs "Araklı çöplük olmasın. Yeşili, tabiatı bozulmasın." dedi. 

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Daha önce TBMM'de Araklı'da kurulacak olan Katı Atık Tesisini gündeme getiren Örs; "Trabzon Büyükşehir Belediyesi' nin 20 Nisan 2016 tarihli  kararıyla  Araklı Taşönü mevkisinde bulunan 243 bin metrekarelik alana yapılması planlanan çöp depolama tesisini meclis kürsüsünden dile getirmiştim. Bu önemli bir konu. Çünkü bu durumdan Araklı ve Arsin'e bağlı  17 mahalle ve binlerce insanımız olumsuz şekilde etkilenecek. Bu mevkide turizm açısından değerlendirilecek alanlar var. Düzenlenen ÇED raporları yanlış.Trabzon Mimar ve Mühendis Odaları Birliğinin 2018 yılında verdiği rapor dikkate alınmamış. Araklılı hemşehrilerimizin bu hususa itirazı var. Bunun için yine konu ile alakalı 19 Şubat tarihinde TBMM'ye bir  araştırma önergesi verdim. Araklı'nın mağduriyetinin giderilmesi noktasında bu işin peşini bırakmayacağım." dedi. 

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Yerel seçimler öncesi vatandaşların ilgisinden oldukça memnun olduklarını söyleyen Örs;" Gidilmedik Köy, gidilmedik belde, gidilmedik ilçe bırakmayacağız sloganıyla yola çıktık. Ve bu yolda vatandaşın bizlere olan teveccühü 31 Mart öncesi değişimin habercisi niteliğinde.  1 Nisan sabahı Trabzon İYİ Belediyecilik ile tanışacak. Trabzon kazanacak." dedi.

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Araklı ilçesinde iddialı olduklarını dile getiren İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs;" Araklı en fazla seçmenin olduğu ilçelerimizden. Belediye Başkan Adayımız Hasan Suiçmez 31 Mart yerel seçimlerinde ipi göğüsleyecek ve Araklı hakkettiği hizmet ile buluşacaktır. Araklılı hemşehrilerimizin vereceği güçlü destek büyükşehire de yansıyacak. İnanıyorum ki, algılardan ve yerine getirilmeyen sözlerden şikayetçi olan Araklılı vatandaşlarımız 31 Mart’ta gereken cevabı verecek. Adaylarımıza ve Araklılı hemşehrilerimize güveniyoruz. " dedi.

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Örs:"Araklı çöplük olmasın"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber