TTB ile Vakıf Katılım Bankası arasında protokol imzalandı

TTB Başkanı Eyyüp Ergan ve Vakıf Katılım Bankası Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner arasında imzalanan protokole göre borsa üyeleri Vakıf Katılım’ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları finansmana daha rahat ulaşabilecek.

Protokol imza törenine TTB Genel Sekreteri Nazlı Genç, Vakıf Katılım Bankası Müdür Yardımcısı Yıldıray Sağır ve Kobi Bankacılığı Yönetmeni Tuncay Sarıhan da katıldı.

Üyeler protokol kapsamında ayrıca teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, digital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kar ve komisyon oranlarından da faydalanabilecekler.

TTB Başkanı Eyyüp Ergan protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını dileyerek “Pandemi döneminde iş dünyasında yaşanan en büyük sorunlardan biri de finansmana ulaşımda yaşanan zorluklardı. Bizde bu doğrultuda üzerimize düşeni yerine getirmek adına üyelerimize avantajlı ürünler sunma hususunda önemli bir protokole imza attık” dedi.

Vakıf Katılım Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner de pandemi döneminde zor günler geçiren işletmelere destek olmaya devam edeceklerini ifade ederek “Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirip katılım finans dünyasına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım olarak salgın döneminde zor günler geçiren KOBİ’lere destek olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda imzaladığımız protokol ile Trabzon Ticaret Borsası üyeleri ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilecekler” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber