CORONAYI NEVAL’LE  KİTAP OKUYARAK YENMEK 9 . BÖLÜM

MANŞET 61 TV'de Neval KÜTÜK’ün  hazırlayıp sunduğu  “Coronayı Neval'le Kitap Okuyarak Yenmek” programının 9. bölümü de  yayınlandı. 

Programın her bölümünde kitapları  70’in üzerinde dile çevrilen 68 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’ın kitaplarından bölümler okunmaya devam edilecek.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü stres,kaygı ve endişe yaratmakta. Herkes evlerinde zaman geçirir oldu. Bu süreçte de yapılacak en güzel aktivite, kitap okumak. MANŞET 61 TV de bundan yola çıkarak bir hamle yarattı ve  “Coronayı Neval'le Kitap Okuyarak Yenmek” adlı programın oluşmasına karar verdi.

Neval KÜTÜK' ün sunuculuğunu üstlendiği bu programın 9. bölümünde de 68 eserin   dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’IN “BİLGİ NEDİR VE NASIL BİLGİLİ OLUNUR?”kitabından bir bölüm okundu.

Yazar, kitapta bilgiye  ilişkin şunları söylemekte:

“ Dünyasal bilgi ölü, varoluşsal hakikat ise canlıdır. Tıpkı canlı olanı ölü olan aracılığıyla bilemeyeceğin gibi dünyasal olan vasıtasıyla da varoluşsal olanı bilemezsin. O yüzden bilmeye çalışma; görmeye, hissetmeye, yaşamaya çalış.”

Programı hazırlayıp sunan Neval KÜTÜK ise programla ilgili şunları dile getirdi. “Zor zamanlardan geçiyoruz. Corona virüsün yarattığı stres,kaygı ve endişe halindeyiz. Bu süreçte herkes de  evinde. Bu süreçte kitap okumak yapılabilecek en güzel uğraş. Bu programda okunan kitaplar sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Moral ve motivasyonunuz artacak. Size ilaç gibi gelecek muhteşem eserler sayesinde eneerjiniz de yükselecek ve mutlu olacaksınız. “

Ayrıca sözlerine şunları da ekledi; “Her bölümde sizlere 68 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif MANAF’ın kitaplarından bölümler okuyorum. Bu süreçte  ne okuduğunuz da çok büyük önem taşıyor.  Bu kitaplar, farkındalığınızı yükseltecek.  Böylece stres, gerilim, gerginlik, korku, kaygıdan kurtulacaksınız.”

Alttaki videodan programın görselini izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/D8W9-bH2VIg
https://youtu.be/NoDlPWcB4Zo
https://twitter.com/Manset61Tv/status/1255535990275477511

MANŞET 61 TV

HABERİMHAMSİ TV

NEVAL KÜTÜK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220