AK PARTİ ARSİN’DE GÜÇLÜ ADAY GÜÇLÜ BELEDİYE 

ARSİN KENT MEYDANI

İnşaat Mühendisi ve Arsin Belediye Başkan Adayı Küçük, “Kent meydanı projemiz ile ilçemiz merkezine yeni bir soluk getireceğiz. İlçe halkının buluşma noktası haline gelmesini hedeflediğimiz bu projede Arsin’imizin mimarisine uygun bir meydan ve çevre düzenlemesi, meydanı simge haline getirecek bir sanatsal anıt eser, belediyemize ait bir sosyal tesis ayrıca vatandaşlarımızın dinlenebileceği oturma alanları yer alacak.” dedi. 

PAZAR YERİ VE KAPALI OTOPARK

Arsin’in uzun yıllardır önemli sorunları arasında yer alan otopark sorununu dile getiren Küçük, “Arsin Pazar Yeri ve Kapalı Otopark Projesi için kısa sürede çalışmalarımızı başlatacağız. Projemiz tamamlandığında hem daha nezih ve daha modern bir pazar yeri oluşturacağız hem de Arsin’imizin park sorununu çözmüş olacağız.” ifadelerini kullandı. 

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ

Arsin’de bir sanayi sitesi mevcut ancak bu sitenin ilçe merkezindeki küçük esnafa yönelik olmadığını dile getiren Küçük, “Değerli esnaflarımız apartman altlarında bodrum katlarında sanayi işletmelerini kullanmak durumunda kalıyor. Bu durum hem kent kültürüne yakışmıyor hem de ilçe sakinleri için çeşitli sorunlara yol açıyor. İlçemize yakışır bir küçük sanayi sitesini Arsin’imize kavuşturacağız. Şehir merkezimizi görüntü ve gürültü çirkinliğinden arındırırken esnaflarımızın daha modern bir alanda hizmet sunmalarını sağlayacağız.” ifadelerine değindi. 

ARSİN SU ARITMA TESİSİ  ARSİN ATIK SU ARITMA TESİSİ

Arsin’de uzun zamandır vatandaşın su sorunu yaşadığını dile getiren aday Küçük, “İlçemizde bölgenin içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılamak üzere modern arıtma teknolojileri ile donatılmış bir su arıtma tesisini tamamlayacağız.
Yine ayrıca kullanım sonrası oluşan evsel ve endüstriyel atık suların, çevreye zarar vermeden doğaya geri kazandırmak için tasarlayacağımız Arsin Atık Su Arıtma tesisimizi ilçemize kazandıracağız.” İfadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber