AK Parti’den Akçaabat  Belediye Başkan Aday Adayı Murat Üçüncü, bir teşekkür mesajı yayımladı.

AK Parti’de Akçaabat Belediye Başkan Adayı adaylarının açıklanmasının ardından bir mesaj yayımlayan Murat Üçüncü, verilen kararın Akçaabat’ta hayırlı olması temennisinde bulundu.Üçüncü açıklamasında “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde AK Parti’den aday adayı olduğum Akçaabat Belediye Başkanlığı için belediye başkan adayı açıklanmıştır.

Akçaabat’ımız için hayırlı olmasını dilerim. Açıklanan Osman Nuri Ekim, başarılar diliyorum.

Akçaabat için önemli çalışmalar yapacağına inanıyorum dedi.  Kendisine destek olanlara teşekkür eden Murat Üçüncü “Aday adaylığım sürecinde ve öncesinde memleket sevdası olan bu yüce görevi layıkıyla yapacağıma ve projelerimi başarıyla gerçekleştireceğime yürekten inanarak bu göreve talip oldum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de halkımızdan aldığım ve eksilmeden devam edeceğine inandığım destekle Akçaabat’ımızın ve AK Parti’mizin hizmetinde olacağım.

Akçaabat için yararlı olduğuna inandığım projelerim ile çalışmalarıma devam edeceğimi ifade etmek istiyorum. Bizler her zaman bu şehrin sevdalısı olduğumuz gibi bundan sonrada ilk günkü aşkla bu şehrin insanlarının hizmetkarı olmaya ve önce millet, önce hizmet demeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; gerek aday adaylığım süresince, gerek aday adaylığım öncesi ve sonrasında benden desteklerini esirgemeyen başta ailem, akrabalarım, dost ve arkadaşlarım, sivil toplum kuruluşlarının çok değerli başkan ve üyeleri, ulusal ve yerel yayınlarla katkı sağlayan kıymetli basın mensupları ile siz değerli Akçaabat halkına canı gönülden teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1