Akbulut yapmayacaklarını sıraladı

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut 31 Mart yerel seçimleri öncesinde farklı bir çıkış yaparak yapacaklarını değil, yapmayacaklarını anlattı. Bir belediye başkanının yapacaklarıyla birlikte yapmayacaklarının da önemli olduğunu vurgulayan Akbulut “Akçaabat’a söz verdik, sözümüzden dönmeyeceğiz.” dedi.

HALKA TEPEDEN BAKMAYACAĞIM

Yapmayacaklarına “Halka tepeden bakmayacağım.” sözüyle başlayan Akbulut şunları kaydetti: “Başta güzel ilçemiz Akçaabat’ımızın sahillerini yok etmeyeceğiz. Çocuklarımızın denizsiz büyütmeyeceğiz. Sahillerimizi, birilerinin dayatmasına kurban etmeyeceğiz. Belediye imkânlarını asla yakınlarıma, dostlarıma ya da ayrıcalıklı gruplara kullandırtmayacağım. Şatafat ve israftan kaçacağız.”

BEN BİLİRİM ANLAYIŞINDA OLMAYACAĞIZ

Akbulut yapmayacaklarına dair sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz diyeceğiz, ben demeyeceğiz. ‘Ben bilirim’ anlayışında olmayacağız. Ortak akıldan yoksun olmayacağız. Adaletten vazgeçmeyeceğiz. Hızlı çözümü bir an olsun bırakmayacağız. İlçemizin ekonomik kalkınmasına engel olmayacağız. İlçemizi çirkin bir yapılaşmaya maruz bırakmayacağız. Özellikle Akçaabat’ımızı trafik keşmekeşine hapsetmeyeceğiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber