MUHAMMET BALTA: " ARTIK TÜRKİYE HESABI BOZANDIR, MAZLUMA KOL KANAT GERENDİR”

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,” Türkiye artık, dış güçlerin yazdığı senaryolarda rol alan figüran değildir. Artık Türkiye senaryo yazandır, hesabı bozandır, mazluma kol kanat gerendir, zalime direnendir " dedi.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 31 Mart Mahalli İdareler seçim çalışmaları kapsamında Ortahisar, Maçka ve Beşikdüzü, ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Balta, " 31 Mart Mahalli İdareler seçimi klasik bir Belediye Başkanlığı kazanma seçimi değildir. Uluslararası güçlerin en büyük hedefi güçlenen ülkemizin önünü kesmektir. Bu yüzden bu seçimlere beka sorunu olarak bakıyoruz. Dışarıda uluslararası güçlerle mücadele ederken, İçerde de oyunları yakinen takip ediyoruz. Bizler MHP ile adını Cumhur ittifakı koyduğumuz ittifak ile yolumuza devam ederken bunun karşısında olan partilerin birlikteliği çok manidar. CHP Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP' ile kirli ittifak içerisinde ve bunların seçim ortakları İYİ Parti ve Saadet Partisi. Kandil'deki eli kanlı terör baronları CHP İYİ Parti ittifakına desteklerini açıkça ifade etmekten geri durmuyor. Bu ittifaka ne CHP'ye ne İYİ Parti'ye ne de Saadet Partisi'ne oy veren temiz yürekli vatandaşlarımızın rıza göstermediği de biliyoruz. Bunların hepsini vatandaşlarımız görüyor ve biliyor. Şükürler olsun ki Türkiye artık, dış güçlerin yazdığı senaryolarda rol alan figüran değildir. Türkiye gücünün farkına varmıştır. Artık Türkiye senaryo yazandır, hesabı bozandır, mazluma kol kanat gerendir, zalime direnendir. Vatandaşımız bu şer odaklarına en güzel cevabı 31 Mart'ta verecek" dedi.

Hemşerilerine her zaman güvendiklerini vurgulayan Balta, Allah’ın izniyle teşkilatlarımızın gayreti ile Cumhur ittifakı olarak seçimleri kazanarak yolumuza devam edeceğiz ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz ise milletimizdir. Ortahisar’da Ahmet Metin Genç, Maçka’da Koray Koçhan, Beşikdüzü’nde Belediye Başkan adayımız Harun Demirci ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Zorluoğlu ile çok büyük bir başarıya imza atacağız. Bizler Ankara’da Belediye başkanlarımızın ve belediye meclis üyelerimizin emrinde olacağız. Bunu yaptık ve bundan sonra da yapacağız.” dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber