banner237
banner238

BAŞKAN DENİZ: “BU ÇAĞRI HEPİNİZE, HEPİMİZE.”

Haber: Dilek ONAY CAN
CHP Rizeİl Başkanı Saltuk Deniz Belediye Başkan adaylarımızı belirlediklerini ifade ederek: ”
Şu ana kadar Rize Merkez, Ardeşen, Çayeli, Çamlıhemşin, Derepazarı(SP İşbirliği), Fındıklı, Güneysu, Hemşin ve Pazar İlçe Belediye Başkan adaylarımızı açıkladık.Açıklamadığımız yerlerde işbirliği koşullarını oluşturmaya çalışıyoruz.Rize’de en çok ve en erken aday açıklayan parti olduk.Adayı açıklanan yerlerdeki Belediye Başkan adaylarımız çalışmalarını sürdürüyor yeni açıklanan adaylarımızda çalışmalarına başladılar ve ilçelerindeki ilk turlarını tamamlamış oldular.Adaylık açıklaması yapmış olduğumuz yerlerdeki tüm adaylarımız o yerleşim yerinin en güçlü belediye başkan adayıdır”dedi
Partilerinin  2024 Yerel seçimlerinden başarıyla çıkacak olduğunu ifade eden Başkan Deniz;
“Belediye Başkanlıkları, İl ve Belediye Meclis üyelikleri sayılarımızı artırmış olduğumuzu hep birlikte göreceğiz.
“Çocuklarımızın hayal ettikleri kentleri” onlara sunmak için ,kendilerinin değil kentlerinin başkanları olacak arkadaşlarımızla yola çıkıyoruz.Artık yeter ! Bezduk ! Darlanduk ! diyerek yola çıkıyoruz.Bizler Belediye Başkanlığına değil kentin hakkını vermek için İlçenin yönetimine talibiz.Sağlıklı İlçeler, Mutlu İlçeler, Sosyal ve Ekonomik yönden güçlü ilçeler, Canlı İlçe, Kendine değil Kentine çalışan Başkanlar ve her şeyden önemlisi Çocuklarımızın hayal ettiği kentlerimizi kurmak için Belediye Başkanı, Belediye ve İl Genel Meclis adaylarımızla yola çıkıyoruz.
Bu süreçte yaşadıkları kentlerden mutsuz olan ve daha iyi kentlerde yaşamanın hakları olduğuna inanan herkesi çalışmalarımıza davet ediyoruz, bekliyoruz.Gelin hep birlikte değiştirelim ve gelin hep birlikte hayal ettiğimiz içinde yaşamaktan mutluluk duyacağımız kentleri hep birlikte inşa edelim.Bu çağrı hepinize, hepimize”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber