BAŞKAN GÜRSOY GÖREVİ DEVRALDI! 

Devir teslim törenine çok sayıda vatandaşın yanı sıra AK Parti Arsin İlçe Başkanı Tolga Şengül, MHP Arsin İlçe Başkanı Orhan Sarı ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı. Törende konuşma yapan Şen, “Gece karanlığında değil gündüzün aydınlığında görevimizi devrediyoruz. 15 yıl boyunca milletimize hizmet ettik, bilerek hata yapmadık. Milletin malını çarçur etmedik ve haram yemedik. Bu süreç boyunca bize verdikleri destek ve ilgileri için milletimize teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar Sait Bey buyur diyordum bundan sonra da Sait başkanım buyur diyeceğim, hayırlı uğurlu olsun” dedi.


ADALETTEN AYRILMAYACAĞIZ 

Şen’den görevi devralan Gürsoy, “Allah her birinizden razı olsun dün olduğu gibi bugün de bizleri yalnız bırakmadınız. Belediye Başkanımız Erdem Şen’e 15 yıl boyunca hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Başkanımızın yarım bıraktığı ne varsa inşallah biz tamamlayacağız. Bizlere teslim ettiği hizmet bayrağını aynı aşk ve heyecanla taşıyacağız. Seçim çalışmalarımızı hep birlikte yürüttük ve zaferle sonlandırdık. Sıkılmadık el dokunulmadık gönül bırakmadan bir çalışma içindeydik, destekleri ve duaları için de hemşerilerime teşekkür ediyorum. Biz hak namına yola girdik ve hak namına yolumuza devam edeceğiz.

Adaletten ayrılmadan, şeffaf ve ulaşılabilir bir belediyecilikle gönüllerinizde yer alacağız. Bize oy veren veya vermeyen diye bir ayrım içinde kesinlikle olmayacağım ve her kesimin belediye başkanı olacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. Başkan Gürsoy’un Belediye Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra makamında olacağı ve bu süreçte ilçe merkezinde teşekkür ziyaretleri yapacağı kaydedildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber