banner128

CHP Rize İl Başkanı Deniz: “Sandık Güvenliğinde Hepimiz Çok Dikkatli ve Özverili Hareket Etmek Zorundayız”

CHP il örgütü yeniden başlayan ve İlkini Derepazarı ilçesinde gerçekleştirdiği danışma kurulu toplantısının ikincisini bugün Çayeli ilçesinde gerçekleştirdi. 

CHP Çayeli İlçe Örgütü’nün düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuşan CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz yaklaşan genel seçimlerde sandık güvenliğinin hayati önem taşıdığına dikkat çekti. 

“RİZE’NİN HER SOKAĞINDAN AKP İKTİDARININ GİDİCİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ”
Yaklaşan genel seçimlerin ve Cumhuriyet Halk Partisi parti politikalarının gündeme taşındığı toplantıda konuşan İl Başkanı Saltuk Deniz:
"Rize İl Örgütü olarak ilçe örgütlerimizle birlikte Rize’nin her köyüne, mahallesine, sokağına girip yurttaşlarımızın dertlerini dinliyor ve artık AKP iktidarının gidici olduğunu görüyoruz. Bizlere söylenen sorunların neredeyse tamamı ekonomik sıkıntılar yani çözümü devleti yönetenlerin elinde olan bir sorun. Bu sorunları çözeceğimiz ve iktidara geleceğimiz vakte çok az kalan bu son günlerde dikkat etmemiz gereken en önemli konulardan biri de seçim ve sandık güvenliği. 

“BU AYIBI KALDIRMAK BİZİM İKTİDARIMIZA NASİP OLACAKTIR”
Yirmi yıl boyunca iktidarda olan AKP hükümetinin bugün hala yeni vaatlerle ve gelecek planlarıyla seçim propagandası yapmasının her ay geçim derdiyle ekonomik krizin altında ezilen halkımız için bir önemi kalmamıştır. Yarattıkları adaletsiz sistem, ekonomik kriz ve soygun düzeninin ülkemize ve yurttaşlarımıza yaşattığı bu kötü günleri değiştirmek, bu ayıbı kaldırmak bizim iktidarımıza nasip olacaktır.

“SANDIK GÜVENLİĞİNDE HEPİMİZ ÇOK DİKKATLİ VE ÖZVERİLİ HAREKET ETMEK ZORUNDAYIZ”
Yaklaşan genel seçimler Türkiye için çok önemli bir dönemeç olacak ve bu süreçte hepimiz çok dikkatli ve özverili hareket etmek zorundayız. Seçim ve sandık güvenliği konusunda, bundan önce yapılmış tüm seçimlerden çok daha iyi ve örgütlü olarak seçim dönemine girmeli ve bu süreci aynı özenle tamamlamalıyız. Seçim günü geldiğinde sandıklarımızın başından bir an olsun ayrılmamız geleceğimizi tehlikeye atmak olur. Bu konuda gereken hassasiyeti göstermemizin hayati önem taşıdığına inanıyorum.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220