Cumhur İttifakı Çarşıbaşı Belediye Başkan Adayı Mümin Nuhoğlu

Cumhur İttifakı Çarşıbaşı Belediye Başkan Adayı Mümin Nuhoğlu, seçilmesi durumunda hayata geçireceği projeleri açıkladı


Trabzon'un Çarşıbaşı İlçesinde Cumhur İttifakı kapsamında belediye başkab adayı gösterilen Milliyetçi Hareket Partisi'nden Mümin Nuhoğlu, projelerini tanıttı. İlçede bir düğün salonunda yapılan proje tanıtım toplantısına AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, MHP eski milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Hakan KOcaman, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Kara ile partililer katıldı. 

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, zor süreçten geçtiklerini belirterek, "Bu toplumumuz zorları aşar. İttifakın önemini anlayan bu uğurda mücadelesini sürdüren aziz milletimiz ilçemizi cumhur ittifakı ile buluşturarak bu kutlu yola yürüyecektir. 15 günlük süreci en iyi şekilde geçirmemiz gerekiyor" dedi.

MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, "Ömrümüz vatan kaygısıyla geçti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Devlet Bahçeli'nin aldığı kararla yapılan cumhur ittifakı üstün başarılarla seçimleri kazanacaktır" diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, "Cumhur İttifakı olarak Trabzon'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu'nu, Çarşıbaşı ve Şalpazarı ilçelerinden de MHP'den adaylarımız gösterildi. Bİzler liderlerimizin önderliğinde yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. 15 günlük zamanı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Cumhur İttifakı olarak hedefimiz hem büyükşehiri hem de ilçe belediyelerini ve meclis üyeliklerini kazanmak. 2019'da inşallah 19 yapacağız. Karşı tarafta da bir ittifak var. Onların pozisyonu belli. Kimin kimle olduğu belli. 31 Mart'ta ki bu seçimlerden sonra 4.5 yıl seçim olmayacak. Bu da ülkemiz için yeni bir kalkınma ve büyüme hedeflerimize gideceğiz. Aramıza nifak sokmak isteyenlerin söylemleri bizim umurumuzda değil. Coşkun başkanımız 2 dönem güzel hizmetler yapmıştır. Bundan sonra da ilçemizde önemli hizmetler olacaktır" ifadelerine yer verdi.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, sözlerini şöyle sürdürdü: "Trabzon'umuzda 31 Mart'ta ülkesine yıllarca her kademesine bürokrat etmiş olan belediye başkan adayımız Murat Zorluğoğlu'nu rekor oyla belediye başkanı inşallah seçeceğiz. Yüz yıldan beri bu topraklarda fatura ödüyoruz. Bu topraklar üzerinde hesabı olanlar bizlere fatura ödetmeye çalışıyorlar. 100 yıllardır dünyada ezilen müslümanların gözü kulağı doktoru Türkiye görüyorlar. Dün Yenizelanda'da alçaklar camiye giden müslüman kardeşlerimizi katlettiler. Bu topraklar üzerinde hesap yapanların esas düşüncesi islamı son kalesi Türkiye'yi bölüp parçalatarak müslümanları ezmektir. Allah'a şükürler olsun ecdadımız Çanakkale'de Çanakkale geçilmez diyerek canlarını kanlarını vererek toprakları bize emanet ettiler. Küresel güçlerin maşaları biz adım atsak geriye götürmeye çalıştılar. 3 Kasım 2002'de Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları ile çıkılan bu yolda bir çok oyunlarla bizi engellemeye çalıştılar. En son bu milleti bölmeye parçlamaya çalışmak için 40 yıl sinsice alçakça devletin her kademesine sızn fetö alçakları ile bölmeye çalıştılar. Milletmimiz sokağa çıktı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Biz ülkemizin, cumhurbaşkanımızın, Türkiyemizin yanındayız demişti. Biz alandan güç ve kuvvet alarak vatanını bayrağını seven insanlar el ele vererek kahpelere meydanları dar ettiler. Kısa zamanda çok badireler atlattık. O el ele kol kola yürüyüşümüz ülkemizi alçaklara bıraktırmadı. Bugün adında millet olan milletle hiç alakası olmayan bu milleti yıllardır aşağılayan CHP ve aveneleri son dakikaya kadar bekleyerek son dakika katılacağaını beyan etti. Bu seçim bir yerel seçim değil beka meselesidir. Cumhur İttifakı olarak yola çıktık.

Adaylarımız makam, mevki, koltuk gütmeyen sadece albayrak altında yaşamak isteyen kardeşlerimizle yolumuza yürüyoruz. Karşımızda Kandil'den talimat alan teröristlerle kol kola yürüyenler var. Biz birlikte olacağız Türkiye'yi bu terör zihniyetlerine sallandırmayacağız. Albayrağımız sonuna kadar göklerde dalgalanacaktır. Bu millet artık yemez. Öyle perde arkasından pazarlıklarla cumhur ittifakını kimse yok edemez. Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara ülkücüler oy vermez. 28 Şubat'ta rahmetli Erbakan'a kan kusturan zihniyetin arkasında ki CHP vardı. Saadet Partili kardeşlerimiz o ittifaka  oy vermez. Rahmetli Erbakan Hocanın kemiklerini sızlattılar. Elinden eğitim imkanı alınan imam hatipli çocuklar aklınıza gelmeyecek mi? 31 Mart'ta her hangi bir olumsuzluk olduğu zaman kimlerin sevineceğine bakmak lazım. PYD, PKK, terörist, Avrupa, Amerika, İsrail sevinecek. Ben buradan görüyorum. Siz asla sevinemeyeceksiniz. Türk Milleti, vatanımız, bayrağımız, mazlumlar sevinecek. Sizler sadece avucunuzu yalarsınız. Trabzon'da Cumhur İttifakı ile yol yürüyoruz. Hepimizin hedeffi vatan, millet, bayrak. Aynı çatı altında aynı yolda aynı hedefe yürüyoruz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Trabzon'dan cumhur ittifakının adaylarını rekor oyla seçeceğiz. Çarışıbaşı'nda cumhur ittifakı kapsamında aday olan Mümin Nuhoğlu ve arkadaşlarımızla yolumuza yürüyeceğiz. Kazanan Çarşıbaşı, Türkiye ve bayrağımız olacaktır. Coşkun Yılmaz kardeşime hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bayrağı onurla gururla inşallah Mümin Nuhoğlu kardeşimize teslim edecektir."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber