GELECEK PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI HASAN KAMİL VELİOĞLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDAĞ YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Yakın zaman öncesine kadar Beyaz Torosları seçim kampanyalarında konuşanların, bu çirkin hadise karşısında tek kelime edememeleri, ülkemiz ve demokratik siyaset adına üzüntü vericidir. Suçluların övüldüğü ve dava arkadaşı olarak gösterildiği, kişilere özel af yasalarının çıkartıldığı, kendinden olmayan herkesi HAİN ve TERÖRİST ilan eden SÖZDE SİYASETÇİLERİN olduğu bir ortamda tüm uyarılarımıza rağmen kendilerine ve üsluplarına çeki düzen vermeyenler bu hadisenin sorumlularıdır.

Ülkemizin, Devlet-Mafya ilişkilerinin olduğu o eski karanlık günlere geri dönmesini üzüntü ve endişe ile takip ediyoruz.

Doç.Dr. Selçuk ÖZDAĞ Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi tekraren iletiyor ve AZMETTİRİCİLER DAHİL olmak üzere tüm sorumluların acilen ortaya çıkarılmasını, önceki benzer olaylarda ki gibi faillere methiyeler düzülmeden hak ettikleri cezaya çarptırılmasını istiyoruz.

Gelecek Partisi olarak bu tür korkutma ve yıldırma amaçlı saldırıların bizleri yolumuzdan döndüremeyeceğini, her zaman DEMOKRATİK SİYASETİN savunucusu olacağımızı, temiz toplum ve temiz siyaset için var gücümüzle VATAN ve MİLLET için mücadele edeceğimizi tüm kamuoyuna saygıyla bildiriyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber