GENÇ’E ARSİN’DE YOĞUN İLGİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük ile Arsin’de ziyaretlerde bulundu.

ARSİN’İN EVLADI GENÇ BAŞKANLAR

Arsin Belediye Başkan Adayı Küçük’ün deyimiyle, “hukuki anlamda genç olan ve yaş itibariyle genç olan” başkanlar bugün bir aradaydı. Trabzon’un Genç Başkanı Ahmet Metin Genç ve Trabzon’un en genç belediye başkan adayı İbrahim Küçük, Arsin’de pazar yerinde vatandaşlar ile buluştu. Büyük bir sevgi seliyle karşılaşan Genç’e vatandaşların söylediği şu söz dikkat çekti: “Büyükşehire de Arsin’e de “Genç” Başkanları istiyoruz…”

SKM BİNASINI ZİYARET ETTİ

Arsin’de ziyaretlerini tamamlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, programlarının ardından SKM’yi (Seçim Koordinasyon Merkezi) ziyaret ederek buradaki partililerle bir süre sohbet etti ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

GENÇ’TEN GENÇ’E TEŞEKKÜR 

Trabzon’un en genç Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük, “Ahmet Metin Genç başkanımız bizler için büyük bir şans. Trabzon’u tanıyan, bilen, seven bir başkanımız var. Arsin’e geldiği zaman burada da herkesi tanıyor. Herkes de onu tanıyor ve seviyor. Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a büyükşehirler içerisinde Trabzon’un şampiyon olma sözünü verdi. Biz de Trabzon’un 18 ilçesinde şampiyon olma sözünü verdik Başkanımıza. Bize verdiği ve vereceği destekler için şimdiden teşekkür ediyoruz.” İfadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber