HACISALİHOĞLU: Revi Vekilimiz Ahmet Kaya ile ilgili çirkin ve mesnetsiz ifadelerde bulunmuş.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, açıklamasında Sayın Vekilimiz Ahmet Kaya ile ilgili çirkin ve mesnetsiz ifadelerde bulunmuş.

AK Parti'nin sattıklarını sayfa sayfa gözler önüne serdiği meclis konuşmasıyla ülke gündemine oturan ve büyük takdir toplayan, Ahmet Kaya'yı hedefinize alma çabanızı anlayabiliyoruz.

Sizlerin siyaset üslubu her zaman bu olmuştur.

Sayın Revi, Trabzon adına utanması gereken,Trabzon'un hiç bir sorununa çözüm üretemeyen sizlersiniz ve vekillerinizdir. CHP'nin terör örgütlerine karşı tavrı, geçmişte de, bugün de nettir ve her zaman net olacaktır. Hangi terör örgütü olursa olsun, CHP, bütün terör örgütlerinin karşısındadır.

Duruma göre, çıkarlara göre terör örgütleriyle iş yapanları sonra da hiç bir şey olmamış gibi insanların milliyetçilik duygularını sömürerek siyaset yapmaya çalışanları bu millet çok iyi tanıyor ve biliyor.

Bütün çabalarınız boşunadır...

Her yere, her şekilde saldırıyorsunuz. İsmet İnönü'nün güzel bir sözü vardır " Suçluların telaşı içindesiniz..!!

Sayın Revi, belli ki meclis gündemini tam olarak takip etmeden alelacele Bakan Soylu'ya bağlılığını bildirme çabasına girmiş. Bu çabasını anlıyoruz da, bilgisizliğini anlayamıyoruz...

Meclis işleyişini bilmeden yaptığı açıklamada, CHP Trabzon Milletvekilimiz Ahmet Kaya'yı HDP'ye cevap vermemekle itham etmiş. Sayın Revi, bütçe görüşmelerinde her vekil 5 dakika söz hakkı kullanır, bunun dışındaki konuşmaları gurup başkan vekilleri yapar. Nitekim Gurup Başkan Vekilimiz Engin Altay, gurubumuz adına en güzel şekilde açıklamasını yapmıştır. Sayın Revi, bu açıklamayı dinlememişse kendisine gönderebiliriz. Alsın, dinlesin ve bu doğrultuda siyaset geliştirsin.

Meclisteki görevinin henüz ne olduğunu kendisinin de anlamadığını gördüğümüz Sayın Bahar Ayvazoğlu da benzer açıklamalarla kendisini komik duruma düşürmeye devam etmiş.

Meclisten sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınlardaki söylemleriyle seviyesizliğini ortaya koyan Ayvazoğlu, CHP'lilere "Çapsızlar" ifadesini kullanmıştır. Bu ifadeyi kendisine aynen geri iade ediyoruz. Ülkenin gerçek gündemine uzak, polemiklerle  gündeme gelme çabasında olan Bakan kontenjanı Ayvazoğlu'na partisinden birilerinin milletvekilliğinin ne anlama geldiğini hatırlatmasını bekliyoruz.

                                                                                                              Ömer HACISALİHOĞLU

                                                                                                              CHP TRABZON İL BAŞKANI                   

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber