Millet Partisi Trabzon İl Başkan Yardımcısı Mehmet Mutluoğlu ''Bu Kadar Saldırıya Sesesiz Kalınmasının Sebebi Nedir Acaba''

Ülkemiz hangi noktaya geldi ve nereye doğru gidiyor? Bizlerin ve milletimizin bu konuda aydınlatılması gerekmez mi?

Menfur saldırıyı ve saldırıları şiddetle kınıyor; Sayın Selçuk Özdağ’a ve tüm Gelecek Partililere e diğer arkadaşlara geçmiş olsun diyor,

Allah’tan hayırlı şifalar niyaz ediyoruz. Bize göre durum son derece ciddidir, önemlidir, hassastır. Olay gerek ilgili ve yetkililerimiz için gerekse de tüm toplum kesimlerimiz için sağırkulağa verilecek, geçiştirilecek bir mesele değildir.

Olayın doğrudan doğruya demokrasimize, insan hak ve hürriyetlerine yönelmiş bir tehdit ve alenen meydan okuma olduğu aşikârdır.

Tüm yetkililerimizin ve sorumluların konuyu ciddiyetle ele alması; gereğini acilen yapmasını, failleri anında bulup millete açıklamasını ve bundan sonra benzeri olayların vuku bulmaması için gerekli tedbirleri ivedilikle almasını bekliyoruz.

Olayı fiilen yapanlar kadar; azmettirenler de bulunmalı, ifşa edilmeli, devlet ve millet tarafından gerekli cezaya çarptırılmalıdır.

Milletimizin ve tüm toplum kesimlerinin de konuyu hassasiyetle takip ederek sağlıklı bir şekilde sonuçlanması ve bundan sonra bu tip vakaların vuku bulmaması için üzerine düşen görevleri yerine getirmesini istiyoruz.

Millet Partisi; her türlü sorumsuzluğa, zulme, haksızlığa, adaletsizliğe, kargaşaya, merhametsizliğe karşı durmaya devam edecek;

Hakkın, hukukun, adaletin, barışın, sevginin, merhametin yeşerdiği bir Türkiye ve dünyanın kurulması; ülkemizin bir yangın yeri değil; bir gül bahçesi olması için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber