banner128

Ortahisar Ak Parti Belediye Meclisinde Duygusal Veda

Ortahisar Ak Parti Belediye Meclis Üyesi’nde ki vedasını gerçekleştirmek için söz verdiği üzere Ortahisar Belediyesi Başkanı Ahmet Metin Genç’in misafiri olan Hatice Öztürk’ün AK Parti Trabzon Milletvekili aday adaylığı için şunları dile getirdi

Bu güne kadar hakikaten iki meclis üyemizle birlikte bütün meclis üyelerimizle olduğu gibi çok güzel bir mesai birlikteliği geçirdiğimiz kanaatindeyim. O nedenle hem Ortahisar Belediye Başkanı ve Meclis Başkanı olarak her iki değerli üyemize de teşekkür ederim. Ben müsaadeniz olursa iki meclis üyesi arkadaşımıza da kısaca bir söz verip daha sonra buradan onları uğurlayıp meclis gündemimize geçmek isterim. İnşallah, dileğimiz bir meclisten başka bir meclise geçmenizdir. 

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı, kendisi için ifade edilen güzel dilekler ve niyetler sonrasında aday adaylığı için ifadelerini şöyle dile getirdi

Sayın Başkanım, değerli meclis üyeleri arkadaşlarım hepimiz farklı siyasi partilerden geldik ama bu sıralara oturduğumuz boyunca şehrimiz adına en iyi hizmeti verebilmek için ortak kararlarla hareket ettik. Siyasi görüşlerimizi, düşüncelerimizi bir kenara bıraktık. Şehrin adına en iyi kararları alıp en iyi hizmet için gayret gösterdik. Bu zaman boyunca burada çok güzel dostluklar arkadaşlıklar kurduğumuza inanıyorum. Hepiniz benim için ayrı ayrı bir değersiziniz gerçekten. Bu arada belediye çalışanlarımız ve personellerimiz hepsi de dahil hepsine de çok teşekkür ediyorum bize katkılarından dolayı. Yıllardır iş hayatındayım, sosyal hayattayım, siyasetin içerisindeyim, spor dünyasındayım. Biz bu yollarda yürürken insan biriktirmişiz şimdi bunu aday adayı olduğumda çok iyi gördüm. Dostluklar arkadaşlıklar biriktirmişiz. Şuna inanıyorum ve biliyorum ki hiçbir makam hiçbir şey kalıcı değil. Kalıcı olan her zaman dostluklarımız, arkadaşlıklarımız, biriktirdiğimiz insanlar. Şuanda zorlu bir yola girdim aday adaylığı için başvuru yaptım bu yüzden buradan sizlerden ayrıldım. Gayret bizden takdir Allah’tan, biz gayret gösteriyoruz ama Rabbim ne yazmış bilemem, inşallah en hayırlısını yazmıştır. İntikali sonsuz bir kardeşiniz olarak gayretimi göstereceğim ama en sonunda olur veya olmaz hayırlısı buymuş diyeceğim. Tabi daha sonra sizlerle her alanda tekrar karşılaşmaya devam edeceğiz.   

Samimi ve içten konuşmasının ardından yeni geldiği umre seferinden getirdiği hurmaları mecliste ikram ederek, yapılan şakalar ve başarı dileklerinin ardından veda etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220